گوشی های هوشمند سامسونگ

طرح رایگان خدمات نرم افزاری گوشی های هوشمند سامسونگ برگزار می‌شود

طرح رایگان خدمات نرم افزاری گوشی های هوشمند سامسونگ با هدف رفع نیازهای کاربران و افزایش سطح رضایت‌مندی آنان برگزار می‌شود.

شرکت سامسونگ به منظور رفع نیازهای کاربران و افزایش سطح رضایت‌مندی آنان، خدمات بi روزرسانی نرم افزار گوشی های هوشمند را ارائه می‌دهد. در این طرح که از اوایل بهمن‌ ماه امسال شروع شده، کاربران گوشی های هوشمند سامسونگ با مراجعه به مراکز خدمات مجاز، نسخه اصلی و بi روزرسانی شده سیستم عامل گوشی خود را دریافت می‌کنند.

طرح رایگان خدمات نرم افزاری گوشی های هوشمند سامسونگ

طرح خدمات نرم افزاری پس از انجام تحقیقات و نیازسنجی‌ از کاربران آغاز شد. در این نیازسنجی‌ها دریافت نسخه اصلی و بi روزرسانی شده گوشی به عنوان یکی از درخواست‌های اصلی کاربران مطرح شد.

طرح بi روزرسانی نرم‌ فزاری گوشی های هوشمند به مدت محدود و بدون دریافت هیچ گونه هزینه‌ای، تنها در مراکز مجاز و مشخص شده سامسونگ انجام می‌گیرد. این طرح شامل بi روزرسانی نسخه سیستم عامل تمام گوشی های سامسونگ می‌شود.

بi روزرسانی سیستم عامل در اکثر گوشی‌ها به طور خودکار انجام می‌شود و این دسته از کاربران نیازی به مراجعه به مراکز خدمات ندارند، این طرح مختص آن دسته از کاربرانی است که بi روزرسانی گوشی آنها به شکل خودکار انجام نمی‌شود.

دریافت قابلیت‌های جدید، رفع اشکالات نرم افزاری و ارتقاs عملکرد و افزایش سرعت گوشی از مزیت‌های بi روزرسانی سیستم عامل گوشی‌ است که با شرکت در این طرح برای تمامی کابران گوشی های سامسونگ قابل دریافت است.

چنانچه قصد حضور در طرح خدمات نرم افزاری گوشی های هوشمند سامسونگ را دارید، ابتدا از عدم دریافت خودکار بi روز‌رسانی سیستم عامل مطمئن شوید و پس از تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات شخصی خود با مراجعه به فروشگاه‌های منتخب، از خدمات این طرح استفاده کنید.

کاربران گوشی‌ها و تبلت های سامسونگ همچنین برای حل مشکلات فنی و طرح سوالات خود می‌توانند از طریق راهکارهای آنلاین به رفع مشکل خود اقدام کنند. گفت‌وگوی آنلاین با کارشناس فنی در سایت سامسونگ، ارسال ایمیل، برنامه کنترل از راه دور Smart Tutor و اپلیکیشن Samsung Members از جمله خدمات دیجیتالی سامسونگ هستند که پشتیبانی از راه دور و بدون دردسری را به مشتریان موبایل این شرکت ارائه می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات طرح رایگان خدمات نرم‌افزاری گوشی‌های سامسونگ و اطلاع از مراکز ارائه دهنده این طرح می‎توانید با شماره تلفن ۰۲۱-۴۲۱۳۲ تماس گرفته و یا به صفحه اختصاصی این طرح در وبسایت سامسونگ به نشانی www.samsung.com/iran/support/newsalert/121321 مراجعه کنید.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*