سنسور اثر انگشت سری کی 40

چرا سنسور اثر انگشت سری کی ۴۰ در کنار قرار گرفته است؟

مدتی از معرفی سری Redmi K40 گذشته است. حال کمپانی سازنده، توضیح می‌دهد چرا سنسور اثر انگشت سری کی ۴۰ در کنار قرار گرفته است.

اوایل این هفته، ردمی دست به کار شده و در مقاله‌ای رسمی از طریق حساب Weibo خود، توضیح می‌دهد چرا سنسور اثر انگشت سری کی ۴۰ در کنار این اسمارت فون ها قرار گرفته است.

طبق این مقاله، غول چینی دنیای فناوری برای قرار دادن سنسور اثر انگشت در کنار، عوامل مختلفی را در نظر گرفته است. مهم‌ترین عامل این موضوع، زیبایی و نمای کلی دستگاه بوده و همچنین بهبودهایی برای عملکرد و سرعت این بخش در نظر گرفته شده است. اگر نگاهی به نسل قبلی و سری Redmi K30 بیاندازیم، متوجه می‌شویم این دستگاه‌ها نیز اثر انگشت جانبی داشت اما از نظر ظاهری و عملکرد کمی متفاوت‌ بود. در سری آخر گوشی‌های ردمی، حسگر اثر انگشت با دکمه پاور ترکیب شده است.سنسور اثر انگشت سری کی 40

علاوه بر این، به دلیل ضخیم‌تر بودن دکمه، ساختار سنسور اثر انگشت در گوشی‌های K40 قدرتمند‌تر بوده و کمی ارتفاع بیشتری دارد. همین موضوع باعث شده است مواد اولیه و کیفیت ساخت حسگر اثر انگشت دچار بهبود شود. این موضوع باعث بهتر شدن سرعت دریافت اطلاعات شده و الگوریتم تشخیص، سطح امنیت و عملکرد کلی ایمنی دستگاه شده است.

سری کی ۴۰ به عنوان پرچمدار، ماه گذشته روانه بازارها شد. تراشه‌های قدرتمندی همچون اسنپدراگون ۸۸۸ یا اسنپدراگون ۸۷۰ از ویژگی‌های این نسل است. مدل پایه این سری با قیمت ۳۰۷ دلار معرفی شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. نود درصد اخبار در مورد موبایل و ماشینه که عملا از دسترس ۹۰ درصد جامعه خارج! اون ۱۰ درصد هم از دسترس کل مردم ایران خارج!!!!!!!