اپلیکیشن Duolingo بهترین برنامه آموزش زبان

همه‌چیز درباره اپلیکیشن Duolingo ؛ بهترین برنامه آموزش زبان

اگر شما قصد دارید که زبان های مختلف را به شکل اصولی بیاموزید، ما به شما توصیه می‌کنیم که از اپلیکیشن Duolingo استفاده نمایید.

در دنیای امروز آموختن زبان‌های خارجی بسیار حائز اهمیت است. یکی از اصلی‌ترین مزایای یادگیری زبان خارجی، ارتباط برقرار کردن با افراد جوامع دیگر است. اگر شما قصد یادگیری زبان های خارجی را دارید، اما زمان کافی برای شرکت در کلاس‌ها را ندارید، ما به شما توصیه می‌کنیم که از اپلیکیشن Duolingo استفاده نمایید. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید به صورت رایگان زبان‌های مختلف دنیا را همانند انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی و… بیاموزید.

نرم افزار Duolingo (دولینگو) از نظر سازگاری با سیستم عامل شامل سه نسخه آی او اس، اندروید و ویندوز فون می‌شود و شما می‌توانید به شکل کاملا رایگان آن را دانلود و استفاده نمایید.

معرفی اپلیکیشن Duolingo (دولینگو)

نرم افزار دولینگو یک اپلیکیشن آموزش زبان های خارجی است. این برنامه شامل زبان‌های مختلفی است که برای نمونه‌ای از آن‌ها می‌توان به زبان آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی و… اشاره کرد. بعد از به اجرا درآوردن برنامه مذکور از شما درخواست می‌شود که زبان مورد نظر خود را جهت یادگیری انتخاب نمایید. بعد از برگزیدن زیان مورد نظر، در صورت آشنایی با آن زبان شما می‌توانید در آزمون تعیین سطح شرکت نموده یا از سطح مقدماتی به آموختن زیان بپردازید.

اپلیکیشن Duolingo ؛ بهترین برنامه آموزش زبان

اپلیکیشن Duolingo دارای دوره‌های آموزشی مختلفی است و لغات زبان مد نظر شما را در دسته بندی‌های مختلف مانند غذا لباس و… به شما آموزش می‌دهد. دقت داشته باشید که پس از به پایان رساندن هر یک از دوره‌های آموزشی، شما می‌توانید به دوره بعدی وارد شوید. استفاده از برنامه مذکور به شما این امکان را می‌دهد که لغات و واژه‌ها را همراه با تصاویر آن‌ها یاد بگیرید. از فعالیت‌های هر دوره آموزشی می‌توان به ترجمه یا تلفظ لغات اشاره کرد.

برای نمونه‌ای دیگر از ویژگی‌های کاربردی نرم افزار دولینگو می‌توان به آموزش زبان در قالب بازی اشاره کرد. در ابتدای بازی سه قلب در اختیار شما قرار می‌گیرد و از شما سؤالاتی مانند ترجمه لغات پرسیده می‌شود. در صورت پاسخ نادرست به هر یکی از سؤالات، یک قلب از شما کم می‌شود. با شرکت و تکرار و تمرین، لغات در حافظه بلند مدت شما ثبت می‌شوند.

در صورتی که قصد دارید به طور همزمان چندین زبان را بیاموزید، روی آیکون به شکل سه خط در گوشه بالا و سمت چپ صفحه کلیک نمایید و سپس گزینه Add a Course را انتخاب کنید. با انجام این کار شما می‌توانید زبان مورد نظر خود را به نرم افزار اضافه نمایید و از طریق این منو به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

نقاط قوت

  1. امکان یادگیری زبان‌های مختلف
  2. رایگان بودن
  3. آموزش زبان در قالب بازی
  4. آموزش تصویری لغات

نقاط ضعف

  1. این اپلیکیشن تقریبا هیچ نقطه ضعفی ندارد

دانلود نسخه اندروید | نسخه آی او اس

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*