پورت کردن اپلیکیشن های GSM به AppGallery

هواوی پورت کردن اپلیکیشن های GSM به AppGallery را آسان می‌کند

هواوی با توسعه یک SDK جدید، پورت کردن اپلیکیشن های GSM به AppGallery را برای توسعه‌دهندگانش از نظر هزینه مقرون به صرفه و از نظر زمانی سریع‌تر کرد.

هواوی و یکی از شرکای تجاری آن ابزار جدیدی را توسعه داده‌اند که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد به آسانی و خیلی سریع اپلیکیشن های GSM را به AppGallery پورت کنند.

محبوبیت کیت توسعه نرم‌افزاری Choice که در اصل برای بانک رایفیزن زندرال بانک و اپلیکیشن موبایل آن ایجاد شده، هواوی را متقاعد کرد که آن را به عنوان یک کیت منبع باز در دسترس تمام ناشران اپلیکیشن‌ها در سراسر جهان قرار دهد. از آن زمان به بعد، دیگر سازمان‌ها در اتریش نظیر اداره پست، تلویزیون ملی و راه آهن این کشور نیز از SDK هواوی برای پورت کردن اپلیکیشن های GSM به AppGallery استفاده کردند.

به نقل از سخنگوی شرکت Bluesource، کیت توسعه نرم‌افزاری Choice دارای یک سوئیچ مستقل ساده است که پیچیدگی فرآیند توسعه را از بین برده و به شرکت‌های تجاری اجازه می‌دهد خیلی سریع و مقرون به صرفه اپلیکیشن‌های خودشان را با سیستم عامل هواوی سازگار کرده و به آن منتقل کنند.

هواوی در یک کنفرانس خبری اعداد و ارقامی را هم از سرویس‌های خود ارائه کرده است. AppGallery این شرکت اکنون ۵۳۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد که شامل افزایش ۶۱.۵ درصدی کاربران اروپایی و رسیدن به ۴۲ میلیون کاربر مصرف کننده از این فروشگاه اپلیکیشن می‌شود. این پلتفرم ۲.۳ میلیون توسعه‌دهنده دارد که ۳۰۰ هزار نفر توسعه‌دهنده در خارج از چین هستند. این جمعیت ۷۷ درصد بیشتر از توسعه‌دهندگان خارجی نسبت به سال گذشته است. Choice SDK به صورت رایگان در گیت هاب قرار گرفته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*