اپلیکیشن My Huawei

هواوی به صورت رسمی اپلیکیشن My Huawei را منتشر کرد

هواوی به صورت رسمی اپلیکیشن My Huawei را منتشر کرد. هواوی اپلیکیشن جدید خود را یک راهکار جامع برای نیازهای کاربران معرفی کرده است. در ادامه با ویژگی‌های این اپلیکیشن هواوی آشنا می‌شویم.

هواوی در حال گسترش اکوسیستم موبایل اختصاصی خود است و در تازه‌ترین اقدام‌های این کمپانی، شاهد انتشار اپلیکیشن My Huawei به عنوان یک راهکار جامع هستیم. اپلیکیشن My Huawei خدمات منحصربه‌فردی برای هر کاربر ارائه می‌کند که در این مطلب با برخی از آنها آشنا می‌شویم.

به گفته رئیس بخش موبایل هواوی، «کوین هو» (Kevin Ho)، اپلیکیشن مای هواوی مجموعه‌ای از خدمات ارائه شده در اپلیکیشن‌های مجزا همچون Huawei Club، Huawei Mobile Services، Gamer Center و Member Center را ارائه می‌کند که حالا خدمات آن‌ها در یک اپلیکیشن جامع، یکپارچه شده‌اند.

آشنایی با اپلیکیشن My Huawei

اپلیکیشن My Huawei مدت طولانی در دست آزمایش بوده و حالا با اتمام مرحله آزمایشی بتا، به طور رسمی بر روی فروشگاه نرم افزاری اختصاصی هواوی، یعنی AppGallery منتشر شده است. بر اساس توضیحات درج شده در فروشگاه اپ گالری، برنامه My Huawei خدماتی نظیر Huawei Mall، Huawei Academy، تالارهای گفت‌وگو (Huawei Forums)، افزایش مهارت در گیمینگ، پیدا کردن نزدیک‌ترین فروشگاه‌های اطراف، خرید محصولات، یافتن مراکز خدمات پس از فروش و… را در خود جای داده است.

My Huawei

هواوی اعلام کرده است نرم افزار مای هواوی یک هدف ساده اما مهم را دنبال می‌کند و آن دسترسی آسان و سریع کاربر به خدمات باکیفیت است. با این اپلیکیشن دیگر نیاز نیست کاربر چندین اپلیکیشن مجزا را نصب و اجرا کند و بدین ترتیب با تنها یک اپلیکیشن جامع به خدمات مورد نظر خود دسترسی دارد؛ این امر موجب کاهش اشغال حافظه رم و حافظه ذخیره‌سازی دستگاه می‌شود.

My Huawei

همان‌طور که ذکر شد، اپلیکیشن «مای هواوی» (My Huawei) هم‌اکنون در فروشگاه اختصاصی AppGallery در دسترس کاربران قرار دارد. اپ گالری به عنوان بخش مهمی از اکوسیستم موبایلی هواوی بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه دارد و در سراسر دنیا مورد استفاده کاربران قرار می‌گیرد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. پس چرا داخل app gallery نیستش ؟