هواوی

هواوی لقب هشتمین شرکت خلاق دنیا در سال 2021 را از آن خود کرد

طبق جدیدترین رتبه‌بندی که توسط گروه مشاوره بوستون (BCG) منتشر شد، هواوی توانست لقب هشتمین شرکت خلاق دنیا در سال 2021 را از آن خود کند.

گروه مشاوره بوستون (BCG) که یک شرکت مشاوره‌ای و مدیریتی آمریکایی است، در جدیدترین رتبه‌بندی خود اعلام کرد کمپانی هواوی از نظر نوآوری و خلاقیت در بین 10 شرکت برتر دنیا در سال 2021 قرار دارد.

اقدامات نوآورانه مستلزم سرمایه‌گذاری عظیم، حمایت از توسعه‌دهندگان، داشتن آزمایشگاه‌های پیشرفته تحقیق و توسعه و چشم‌انداز بلندمدت است؛ از همین رو، قرار گرفتن در لیست شرکت‌های نوآور در سطح جهانی دستاوردی بزرگ محسوب می‌شود. اخیرا گروه مشاوره بوستون (BCG) که شرکتی آمریکایی با بیش از 45 شعبه در دنیاست، لیست پنجاه کمپانی خلاق دنیا را منتشر کرده است که در بین آنها نام هواوی هم به چشم می‌خورد.

کسب لقب هشتمین شرکت خلاق دنیا در سال 2021 توسط هواوی

در این لیست اپل و گوگل، جایگاه های اول و دوم را اشغال کرده‌اند و آمازون، مایکروسافت و تسلا هم توانسته‌اند به ترتیب جایگاه‌های سوم، چهارم و پنجم را از آن خود کنند. اما در این لیست نام Huawei نیز به عنوان یکی از معدود شرکت‌های آسیایی حاضر، جلب توجه می‌کند و این کمپانی توانسته در این رده‌بندی، در جایگاه هشتم شرکت‌های برتر جهانی در حوزه نوآوری قرار بگیرد.

هواوی

رتبه بندی BCG بر اساس یک مدل به نام i2i انجام می‌شود که توانایی‌های برندها در نوآوری را در دو حوزه ارزیابی می‌کند. این دو حوزه شامل اقدامات نوآورانه و پلتفرم‌های نوآورانه است. این مؤسسه موارد دیگری چون پروژه‌های خلاقانه، حجم سرمایه‌گذاری و نظیر آنها را نیز در محاسبه شاخص i2i وارد معادله می‌کند.

هواوی

اخیرا هواوی گزارش مالی سال 2020 خود را نیز منتشر کرد که نشان می‌دهد جدای از خلاقیت این کمپانی، فروش آن نیز در سال 2020 میلادی به 136.7 میلیارد دلار رسیده و سودی معادل 9.9 میلیارد دلار عاید این شرکت شده است. بر اساس این گزارش، علی‌رغم شرایط سخت موجود، درآمد هواوی 3.8 درصد و سود این کمپانی 3.2 درصد نسبت به سال قبل افزایش پیدا کرده است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*