مشکل گلکسی نوت ۱۰

مشکل قلم گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس اخیرا تشدید شده است

مشکل قلم گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت +۱۰ ظاهراً تأثیری جدی روی آن گذاشته است. تعدادی از کاربران Galaxy Note 10 از این موضوع شکایت کرده‌اند.

طبق گزارش SamMobile، سری گلکسی نوت ۱۰ که در دسته گوشی‌های رده بالای ۲۰۱۹ هستند، اخیراً با مشکلی روبرو شده است که روی اس پن آن تأثیر گذاشته است. این مشکل گلکسی نوت ۱۰ موجب می‌شود که S Pen هرازگاهی قطع شود.

مشکل قطع شدن قلم گلکسی نوت ۱۰  موجب می‌شود که بعضی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاص سری نوت از جمله ژست حرکتی کنترلی (Air Action) عمل نکند. هرچند که مشکل قطع شدن اس پن، مسئله جدیدی نیست، اما تعداد دفعات قطعی آن اخیراً افزایش یافته است.

مشکل گلکسی نوت ۱۰

تعدادی از کاربران گلکسی نوت ۱۰ گزارش کرده‌اند که این مشکل پس از نصب به‌روزرسانی امنیتی مارس و آوریل ۲۰۲۱ رخ داده است.

البته در حال حاضر شواهد لازم برای اثبات این ادعا وجود ندارد. اما کاربران از این مشکل خسته شده‌اند و از سامسونگ می‌خواهند که هرچه زودتر این مشکل را برطرف کند. به گفته برخی کاربران، به‌محض بیرون آوردن S Pen با خطای قطع ارتباط مواجه می‌شوند. این مشکل حتی با وصل کردن مجدد اس پن پابرجا می‌ماند. نکته عجیب این است که با وجود اینکه ارتباط اس پن با گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس قطع شده است، اما کاربر می‌تواند از آن برای لمس صفحه و بالا و پایین کردن منو استفاده کند.

مشکل گلکسی نوت ۱۰

با اینکه نمی‌توان از ویژگی ژست حرکتی برای کنترل برنامه دوربین استفاده کرد، از دکمه صدا می‌توان برای بالا و پایین کردن عکس‌ها در برنامه گالری استفاده کرد. بر اساس گزارش‌های مختلف، این مشکل از اواسط ۲۰۲۰ بروز کرده است و تا به این لحظه هیچ راه حلی برای آن ارائه نشده است.

متأسفانه، غول فناوری کره جنوبی هنوز به این مسئله نپرداخته است یا حداقل راه حلی برای تعمیر آن ارائه نداده است. هرگونه خبر جدید و به‌روزرسانی در این رابطه را از گجت نیوز دنبال کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*