تاریخ انتشار هارمونی او اس

هواوی تاریخ انتشار هارمونی او اس را برای گوشی‌های منتخب خود اعلام کرد

هواوی تاریخ انتشار هارمونی او اس – HarmonyOS را برای گوشی‌های منتخب خود اعلام کرده است و به‌روزرسانی گوشی‌های این شرکت به نسخه نهایی سیستم عامل اختصاصی‌اش به ترتیب انجام می‌شود.

هواوی اخیراً نسخه بتا عمومی توسعه دهنده هارمونی او اس را برای گوشی‌های منتخب خود عرضه کرده بود. حالا، این شرکت تاریخ انتشار هارمونی او اس را برای گوشی‌های منتخب خود، اواسط خرداد ۱۴۰۰ اعلام کرده است. این گوشی‌ها می‌توانند خود را به نسخه نهایی سیستم عامل اختصاصی هواوی به‌روزرسانی کنند.

تاریخ انتشار هارمونی او اس

به گفته وانگ چنگلو، رئیس بخش تجارت نرم‌افزار کاربر و مدیر بخش هوش مصنوعی و تجارت هوشمند هواوی، این شرکت قصد دارد تا به‌روزرسانی HarmonyOS را از اواسط خرداد ماه ارائه دهد. این مقام ارشد اجرایی از اعلام نام مدل‌های گوشی که شامل این به‌روزرسانی می‌شوند، امتناع کرد. اما؛ انتظار می‌رود که سری میت ۴۰، سری میت ۳۰، سری P40 و سری میت X2 از اولین مدل‌هایی باشند که این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند.

هواوی بعد از به‌روزرسانی سری اولیه گوشی‌های خود، در نظر دارد تا بقیه گوشی‌های خود را نیز در دسته‌بندی‌های مشخص به‌روزرسانی کند. همچنین انتظار می‌رود که تعداد زیادی از گوشی‌های قدیمی این شرکت، نظیر آنر، در اواخر تابستان به‌روزرسانی شوند.

تاریخ انتشار هارمونی او اس

این حرکت یک گام بزرگ برای هواوی محسوب می‌شود؛ چراکه ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند این شرکت که در حال حاضر فعال هستند، بی‌نیاز به اندروید می‌شوند. این شرکت در نظر دارد همه این ۲۰۰ میلیون دستگاه را تا پایان سال ۲۰۲۱ به سیستم عامل هارمونی او اس به‌روزرسانی کند.

این سیستم عامل جدید از کراس پلتفرم نیز پشتیبانی می‌کند. به این معنی که؛ به طور یکپارچه طراحی شده است و به صورت بی نقص با سایر محصولات خانگی هوشمند که از هارمونی او اس پشتیبانی می‌کنند، کار می‌کند. برای اطلاع از آخرین خبرهای به‌روزرسانی هارمونی او اس با گجت نیوز همراه باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*