درایو اکسترنال ZenDrive U8M

درایو اکسترنال ZenDrive U8M ایسوس معرفی شد

درایو اکسترنال ZenDrive U8M ایسوس معرفی شد. جدیدترین درایو نوری فوق باریک ایسوس از طراحی لوکس و ویژه‌ای برای استفاده در اولترابوک‌ها و نوت بوک‌های جدید بهره می‌برد.

شرکت ایسوس به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درایوهای نوری در جهان، جدیدترین درایو نوری فوق باریک خود را با نام ZenDrive U8M معرفی کرده است. این محصول جدید با پشتیبانی از رابط USB-C و طراحی فوق باریک و لوکس برای استفاده در اولترابوک‌ها و نوت بوک‌های جدید عرضه شده است.

مشخصات درایو اکسترنال ZenDrive U8M ایسوس

نمادین، ساختار فوق باریک، برای لپ تاپ‌های مدرن

درایو اکسترنال ZenDrive U8M

ZenDrive U8M از ساختار فوق باریک با ضخامت ۱۳ میلیمتری بهره می‌برد. قاب بیرونی آن برگرفته شده از طراحی نمادین Zen ایسوس با دوایر متحدالمرکز است تا ظاهر لوکس درایو نوری در هنگام استفاده از لپ تاپ‌های مدرن امروزی حفظ شود.

این دستگاه جدید با سادگی با رابط USB-C به همه لپ تاپ‌های جدید وصل می‌شود و از ویژگی Ready To Plug نیز پشتیبانی می‌کند. تنها یک پورت برای انتقال داده‌ها و انرژی مورد نیاز U8M کافی است و بر خلاف برخی دیگر از درایوهای اکسترنال، نیازی به اشغال کردن پورت‌های USB دیگر در هنگام کار نمی‌باشد. همچنین درایو ZenDrive U8M به طور کامل با سیستم های عامل Windows و Mac سازگار بوده و تمامی فرامین و عملکردهای مربوط به پشتیبان گیری یا پخش محتوا را به طور کامل و بی نقص اجرا می‌کند.

تصاویر و ویدیوهای ارزشمند خود را برای نسل‌های بعدی‌تان به ارث بگذارید

درایو اکسترنال ZenDrive U8M

ZenDrive U8M از M-Disc نیز پشتیبانی می‌کند. این راهکار یکی از بهترین راهکارهای حفظ و آرشیو اطلاعات دیجیتال است. عکس‌های خانوادگی، اطلاعات شخصی، داده‌های ارزشمندی که شاید دلتان بخواهد برای بیش از ۱۰۰۰ سال با خیال راحت از امنیت پایستگی آن، به صورت ایمن از آنها نگهداری کنید را می‌توانید بر روی دیسک‌های موسوم به M-Disc نوشته و استفاده کنید.

استفاده ساده و راهکار پشتیبان‌گیری همه جانبه

درایو اکسترنال ZenDrive U8M ایسوس، ساده‌ترین راهکار پشتیبان‌گیری را برای سیستم عامل ویندوز در اختیارتان قرار می‌دهد. تنها چیزی که برای پشتیبان‌گیری به آن نیاز دارید یک دیسک خام است و U8M برایتان با پشتیبانی از داده‌های کد شده و دارای رمز عبور می‌تواند اطلاعاتتان را پشتیبان‌گیری نماید. همچنین ZenDrive U8M ایسوس به همراه بسته نرم افزاری Nero BackItUp برای پشتیبان‌گیری ساده و حرفه‌ای از آرشیو عکس‌ها، فیلم‌ها و اطلاعات شما عرضه می‌شود.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت‌های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*