فصل پنجم Money Heist

تریلر جدید فصل پنجم Money Heist را تماشا کنید؛ بازگشت خلافکارهای اصلی!

بالاخره نتفلیکس تریلر جدیدی از فصل پنجم Money Heist را به‌ همراه دو تاریخ پخش جداگانه منتشر کرد و به انتظارهای بی‌شمار طرفداران پایان داد.

شبکه محبوب نتفلیکس از جدیدترین تریلر فصل پنجم Money Heist یا سرقت پول رونمایی کرد. مجموعه‌ای که قبل از ورود به سرویس استریم این شبکه، با اسم La Casa de Papel شناخته می‌شد و به‌عنوان یک سریال نسبتاً کوتاه، در یکی از شبکه‌های تلویزیونی کشور اسپانیا بر روی آنتن می‌رفت. نتفلیکس در سال ۲۰۱۷ حق پخش این سریال را دریافت نمود، قسمت‌های قبلی را مورد ویرایش مجدد قرار داد و مدتی بعد، نسخه دوبله انگلیسی سرقت پول را به مخاطبان ارائه کرد.

در طول چهار فصل منتشرشده از این مجموعه پرطرفدار، گروهی از خلافکاران کاریزماتیک را دیدیم که طی دو سرقت بزرگ از بانک، به مخاطبان معرفی شدند. هرکدام از این نفرات با اسم مستعار یکی از کلان‌شهرهای مهم دنیا شناخته می‌شوند. همچنین با توجه به برنامه‌ریزی‌های پیچیده پروفسور، این گروه طی دو فصل اول موفق به سرقت از ضرابخانه سلطنتی اسپانیا شدند. فصل پنجم Money Heist قرار است به سرقت‌ها پایان دهد و باید ببینیم چگونه داستان را پیش خواهد برد؛ زیرا فصل چهارم با آزاد کردن لیسبون از زندان و یک کلیف‌هنگر اساسی به اتمام رسید.

تریلر جدید و هیجان‌انگیز سریال سرقت پول، تمامی اعضای باقی‌مانده از گروه را در سکانس‌هایی دراماتیک به‌تصویر می‌کشد. لباس‌های قرمز، تیراندازی، فریاد و اشک؛ آیا باید شاهد اوج گرفتن لحظات احساسی و تلخ باشیم؟ نتفلیکس در انتهای تریلر فصل پنجم Money Heist، از دو تاریخ انتشار مختلف رونمایی کرد. نیمه اول فصل آخر در تاریخ ۳ سپتامبر (۱۲ شهریور) و نیمه دوم هم در تاریخ ۳ دسامبر (۱۲ آذر) پخش خواهد شد. در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب را تماشا کنید.

در تریلر جدید سریال سرقت پول، شاهد بازگشت بسیاری از شخصیت‌های قدیمی و اصلی این سری هستیم. افرادی مانند پروفسور، توکیو، لیسبون، ریو، استکهلم و… علاوه‌بر این نفرات، میگل آنخل سیلوستره و پاتریک کریادو هم به‌عنوان بازیگران جدید وارد فصل پنجم Money Heist خواهند شد. البته هنوز مشخص نیست که آیا با ماسک سالوادور دالی به چهره‌شان می‌زنند یا برای گروه‌های دیگر کار خواهند کرد.

طبق چیزهایی که در تریلر فصل پنجم مشاهده می‌شود، به‌نظر می‌رسد موضوع انتقام از همیشه پررنگ‌تر خواهد بود. حالا این گروه عصبانی به‌جای اسکناس با طلا سروکار دارد و تمام نیروهای امنیتی و سیستم‌های دولتی، بر علیه آن‌ها خواهند بود. با توجه به دو نیمه بودن تاریخ پخش فصل پنجم Money Heist، به احتمال زیاد قبل اینکه از سرنوشت شخصیت‌ها مطلع شویم، با تعلیق‌های داستانی و غافلگیری‌های بسیاری روبه‌رو خواهیم شد.

نظر شما راجع‌به تریلر جدید سریال سرقت پول چیست؟ تا چه اندازه منتظر فصل آخر این مجموعه جذاب و پرطرفدار هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*