بازی فارکرای ۶

تریلر جدید بازی فارکرای ۶ را تماشا کنید؛ آدمکشی در دل کارائیب

یوبی‌سافت در طی نمایشی جذاب، از تریلر جدید بازی فارکرای ۶ و تاریخ انتشار این عنوان رونمایی کرد. Far cry 6 در پاییز امسال عرضه خواهد شد.

سری فارکرای جزو محبوب‌ترین فرنچایزهای شرکت یوبی‌سافت به‌حساب می‌آید. مجموعه‌ای که با ارائه داستانی گیرا و شخصیت‌‌های منفی به‌یادماندنی، در بین طرفداران شوترهای اول‌شخص جهان‌-باز، جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. تریلر جدید بازی فارکرای ۶ به‌تازگی منتشر شده و علاوه‌بر شخصیت‌ها و بخش‌هایی از داستان، روند گیم‌پلی را نیز نشان می‌دهد.

بازی فارکرای ۶

این تریلر جذاب، درگیری کاراکتر اصلی و هم‌پیمانان‌اش را با گروهی از نیروهای دشمن به‌ تصویر می‌کشد. معجونی از گلوله، جنگ و گشت و گذار در محیط گسترده بازی که با نبردهای چریکی و انقلابی ترکیب شده‌اند و اتمسفر خاصی را به این ویدیو تزریق کرده‌اند. در ادامه می‌توانید تریلر هیجان‌انگیز بازی فارکرای ۶ را تماشا کنید.

تریلر جدید بازی فارکرای ۶، تمرکز ویژه‌ای بر روی محیط و المان‌های جهان‌-باز (Open World) دارد. این تریلر  مکان‌های مختلفی مانند اماکن شهری، جنگل‌ها و سواحل را نشان می‌دهد و به‌نظر می‌رسد ششمین قسمت از سری Far cry، از تنوع خوبی در زمینه لوکیشن برخوردار خواهد بود. عبور و مرور و تردد در محیط، توسط وسایل نقلیه مختلف انجام خواهد شد. می‌توانید با اسب در جنگل‌ها قدم بزنید یا از مسیرهای مخفی جنگجویان چریکی حرکت کنید. اگر دلتان هیجان بیشتری می‌خواهد، امکان رانندگی را خواهید داشت و حتی می‌توانید از ایست‌های بازرسی آنتون کاستیلو (آنتاگونیست اصلی بازی) هم عبور نمایید.

بازی فارکرای ۶

با توجه به ویژگی‌هایی که در تریلر این بازی وجود دارد، به‌نظر می‌رسد در زمینه گیم‌پلی و تعامل با شخصیت‌های فرعی و NPCها، با پیشرفت قابل توجهی مواجه خواهیم بود. محیط بازی فارکرای ۶، مملو از نیروهای مخفی و زیردستان کاستیلو است؛ بنابراین بازیکنان هنگام حرکت در فضاهای باز عمومی، باید سلاح‌هایشان را پنهان کنند. علاوه‌بر این موارد، ویژگی‌های جالبی مانند رشوه دادن به نیروهای پلیس، کلاهبرداری از افراد کاستیلو و ایجاد ارتباطات گسترده با افراد قدرتمند شهر نیز در این بازی وجود خواهد داشت. به‌نظر می‌رسد اعضای یوبی‌سافت،  انتخاب بین تاکتیک‌های جنگی و چریکی را به‌عنوان یکی از عناصر اصلی گیم‌پلی در نظر گرفته‌اند.

نگران یکنواختی انتخاب‌ها نباشید زیرا دست‌تان در رابطه با این موضوع تا حد زیادی باز خواهد بود. می‌توانید مانند یک ماشین جنگی وارد محیط شوید و قدرت سلاح‌های گرم‌تان را به رخ دشمنان بکشید. اما اگر به تاکتیک‌های چریکی و تصمیمات زیرکانه علاقه دارید، بازی فارکرای ۶ حکم سرویس‌های مخفی و جاسوسی را خواهد داشت و به راحتی می‌توانید استخدام شوید!

در مجموع به‌نظر می‌رسد که بازی فارکرای ۶، توان بازگشت به ریشه‌ها و تکرار خاطرات خوب نسخه سوم را خواهد داشت. برای پی بردن به درستی یا نادرستی این گمانه‌زنی، باید تا رسیدن فصل پاییز صبر کنیم. Far cry 6 در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۵ مهر ۱۴۰۰) برای پی‌سی، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و ۵، ایکس باکس سری ایکس و اس و  استیدیا منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*