شارژر 135 وات هواوی

شارژر ۱۳۵ وات هواوی برای نوت بوک ها و گوشی‌های هوشمند معرفی شد

شارژر ۱۳۵ وات هواوی با کابل ۱.۸ متری ساخته شده از الاستومر ترموپلاستیک از راه رسید. هواوی این شارژر را برای نوت بوک ها و گوشی‌های هوشمند توسعه داده است.

هواوی از یک شارژر جدید USB-C  با توان ۱۳۵ وات رونمایی کرد. این شارژر در اصل برای نوت بوک ها توسعه داده شده است، اما گوشی‌های هوشمند نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

هواوی از طراحی چهارگوش با لبه‌های مسطح در شارژر سفید رنگ خود استفاده کرده و کابل شارژ نیز با بدنه یکپارچه شده است. البته؛ خود شارژر از ساختار اسپلیت پین بهره می‌برد که می‌تواند در مواقعی که نیاز به تغییر نوع پین باشد، به کار آید.

شارژر 135 وات هواوی

اگرچه این شارژر از ساختار اسپلیت پین بهره می‌برد اما به صورت تاشو طراحی نشده است. هواوی طراحی جدید را به منظور کاهش مقاومت در هنگام عبور جریان به کار گرفته است تا شارژر جدیدش بتواند به نرخ ۶.۷۵ آمپر برسد.

شارژر ۱۳۵ وات هواوی بخشی از اکوسیستم سوپر شارژ این شرکت است و این عنوان نیز در بدنه شارژر حک شده است. علاوه بر این شاهد حضور نماد نوت بوک و گوشی نیز در بدنه شارژر هستیم که بر پشتیبانی از هر دو نوع دستگاه تأکید دارد. همچنین؛ هواوی تصمیم گرفته از الاستومر ترموپلاستیک در ساخت کابل شارژ ۱.۸ متری این محصول استفاده کند.

در حال حاضر گوشی‌های هوشمند هواوی از دو نوع شارژ سریع ۶۶ وات (۱۱ ولت و ۶ آمپر) و ۴۴ وات (۱۰ ولت و ۴ آمپر) پشتیبانی می‌کنند.

شارژر 135 وات هواوی

ممکن است همین شارژر تحت برند آنر نیز معرفی شود زیرا چندی پیش بود که شارژری از برند آنر با شماره مدل HN-200675CP0 تأییدیه ۳C را دریافت کرد. شارژر آنر نیز همانند شارژر ۱۳۵ وات هواوی از استاندارهای مختلفی از جمله PD، DCP، QC2.0، QC4، FCP، SCP و … پشتیبانی خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. کریم نژاد
    با ۷ آمپر و ۶ آمپر جوشکاری میکنن
    این میلی آمپره 🙂