سیر تا پیاز خرید و فروش سیم کارت 0912 همراه اول

سیر تا پیاز خرید و فروش سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول

قبل از اینکه به شما بگویم چگونه می‌توانید سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان همراه اول بخرید و یا خط ۰۹۱۲ خود را با قیمت مناسب‌تری بفروشید، حتما پیشنهاد می‌کنم داستان پایین را بخوانید.

چند وقت پیش تصمیم گرفتم برای خودم یک سیم کارت ۰۹۱۲ بخرم. اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که به فروشگاه‌های فروش سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول نزدیک برم و یکی بخرم. دنبال خط ۰۹۱۲ کد ۳ تا ۶ بودم اما قیمتا بالا بود! واسه همین منصرف شدم که من نمی‌تونم خط ۹۱۲ بخرم.

دنبال سیم کارت ۰۹۱۲ کارکرده هم نبودم و صفر برام جذابیت خاصی داشت. دست از پا درازتر برگشتم و توی گوگل دنبال این بودم که میشه سیم کارت رو ارزان‌تر بخرم یا باید بیخیالش بشم؟

خاطره‌ای که تعریف کردم یک نمونه بارز از این واقعیت بود که اگر بخواهیم سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول بخریم و یا بفروشیم چه نکاتی رو باید بدانیم و اگر قصد خرید دارین، ارزان‌ترین قیمت و اگر قصد فروش دارین بهترین ‌قیمت رو پیدا کنین و سریع‌تر بفروشین. این مطلب رو تا انتها بخونین مطمئنا دیدگاهتون تغییر می‌کند.

همه چیز درباره خرید سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان

برای اینکه بتوانید یک خط ۰۹۱۲ بخرید باید ۴ فاکتور را در نظر بگیرید. دانستن این فاکتورها به شما کمک می‌کند تا خرید بهتری داشته باشید. در این قسمت ترفندهای خرید ارزان را هم توضیح خواهم داد. مواردی که قبل از خرید باید به آنها توجه کنید عبارت است از:

 • صفر یا کارکرده بودن
 • رند یا معمولی بودن
 • انتخاب کد سیم کارت
 • خرید نقدی یا اقساط

نکات شگفت‌انگیز درباره خرید سیم کارت ۰۹۱۲ صفر و کارکرده

خرید خط ۰۹۱۲ همراه اول صفر یا کارکرده مزایا و معایب خود را دارد که میخواهم با جزئیات کامل آن را توضیح دهم. ابتدا می‌خواهم با خرید سیم کارت صفر شروع کنم. اصلا به چه سیم کارتی صفر گفته می‌شود؟

شاید بگویید سیم کارتی که تاکنون فعال نشده باشد؛ حدس شما درست است اما همراه اول می‌تواند در شرایط خاص، یک سیم کارت را سلب امتیاز کند و بعد از مدتی آن را مجددا بفروشد، که این خطوط هم خط صفر محسوب می‌شوند. بنابراین اگر به دنبال خطی هستید که تاکنون به نام نشده؛ روش تشخیص آن را یاد بگیرید.

از کجا بدانم سیم کارت ۰۹۱۲ که میخواهم بخرم بی‌نام و صفره؟

برای تشخیص این موضوع کافیست به دفتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و آن خط را استعلام بگیرید. این روش مطمئن‌ترین روش است. از طریق این روش دیگر کسی نمی‌تواند سیم کارتی که قبلا فعال شده را به شما بفروشد. حالا برویم سر مزایای خرید آن.

واضح‌ترین ویژگی سیم کارت صفر همین موضوع نو بودن آن است. علاوه بر این، همراه اول یک بسته خوش‌آمد گویی را برای فعالسازی سیم کارت صفر در نظر گرفته است که شامل اینترنت و مکالمه رایگان است.

یک مزیت دیگرِ خرید سیم کارت ۰۹۱۲ صفر این است که قبل از شما هیچ کسی با این شماره، شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، واتس اپ و … آن را فعال نکرده است. اگر سابقه آن خط برای شما اهمیت دارد و نگران این موضوع هستید، دیگر با خرید شماره صفر خیالتان راحت می‌شود.

همچنین خرید سیم کارت ۰۹۱۲ صفر برای سیم کارت‌ اولی‌ها یک هدیه خاص و ماندگار است.

در کل انتخاب خط صفر یک انتخاب سلیقه‌ای است و به نیاز و سلیقه شما بستگی دارد که صفر بخواهید یا کارکرده 🙂 اما باید بدانید که عموما قیمت سیم کارت صفر از قیمت شماره مشابه اما کارکرده‌اش بیشتر است و همین موضوع است که باعث می‌شود برخی از افراد به سراغ سیم کارت ۰۹۱۲ کارکرده بروند.

آشنایی با سیم کارت ۰۹۱۲ کارکرده در ۱ دقیقه

باید به شما بگویم خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کارکرده یکی از آن خریدهای هوشمندانه است که نباید از آن غافل شوید. مهم‌ترین دغدغه شما در هنگام خرید سیم کارت همراه اول ۰۹۱۲ چیست؟ قیمت آن است. بنابراین شما با انتخاب سیم کارت کارکرده می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

همین الان یکی از ترفندهای خرید سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان را معرفی کردم. خط کارکرده هزینه بسیار کمتری نسبت به صفر دارد و اگر به دنبال خرید خط ۹۱۲ هستید اما بودجه کمی دارید، به راحتی می‌توانید آن را بخرید.

از طرفی اگر به دنبال سیم کارت ۰۹۱۲ با کد خاصی هستید که دیگر تولید نمی‌شود، می‌توانید با خرید خط کارکرده که در بازار موجود می‌باشد، صاحب این پیش‌شماره محبوب شوید.

برای مثال سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۱ از آن دسته کدهایی است که دیگر تولید نمی‌شود و فقط نوع کارکرده آن وجود دارد و تعداد محدودی صفر در بازار وجود دارد که از همان دسته سیم کارت‌های سلب امتیاز شده همراه اول می‌باشد اما با خرید این نوع خط، شما مالک یک خط با اعتبار و قدمت خواهید بود.

حالا که از مزایای خط کارکرده ۰۹۱۲ همراه اول گفتم بهتر است کمی هم درباره معایب آن بگویم.

اصطلاحا می‌گویند این شماره زنگ‌خورش بالا است. یکی از بزرگ‌ترین ایرادهای خرید سیم کارت ۹۱۲ کارکرده این است که ممکن است تا مدتی به تماس‌های صاحب قبلی خطتتان جواب بدهید و یا مجبور باشید عکس پروفایل شبکه‌های اجتماعیتان را “این خط واگذار شده است” بگذارید.

البته با خرید خط ۰۹۱۲ کارکرده‌ای که مدتی خاموش بوده است می‌توانید میزان این مزاحمت‌ها را به حداقل برسانید و با گذشت زمان، تماس‌هایتان کاهش خواهد یافت. به عنوان نکته آخر، خرید سیم کارت ۰۹۱۲ تنها خرید یک سیم کارت ساده نیست؛ بلکه یک سرمایه‌گذاری نیز به حساب می‌آید.

حالا شما بگویید: تحمل این شرایط راحت‌تر است یا کاهش ۳۰٪ قیمت سیم کارت ۰۹۱۲؟ شما جواب بدهید 🙂

خرید خط 0912 ارزان با شماره دلخواه

رازهایی درباره کدهای سیم کارت ۰۹۱۲

به اولین رقم بعد از پیش‌شماره، کد آن سیم کارت گفته می‌شود و پیش‌شماره ۰۹۱۲ دارای کدهای ۰ تا ۹ است که هر کدام ارزش، اعتبار و قیمت خاص خود را دارد. بهتر است این موضوع را با این سوال مطرح کنم، ارزان‌ترین کدها کدام‌ها هستند؟

اگر به دنبال خرید سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان هستید بدون شک خرید کدهایی که جدیدتر عرضه شده‌اند، عاقلانه‌تر است زیرا قیمت بسیار کمتری نسبت به کدهای قدیمی‌تر دارند.

برای خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۰ زمان را از دست ندهید!

این کد جزء ارزان‌ترین کدهای پیش‌شماره ۰۹۱۲ است و تعداد سیم کارت‌های صفر این کد بسیار زیاد است و شما حق انتخاب بیشتری در خرید سیم کارت همراه اول با شماره دلخواه خود را دارید. همچنین شماره‌های رند این کد همچنان در حال ارائه هستند و شما می‌توانید با قیمت مناسبی یکی از آنها را تهیه کنید.

برای خرید سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۹ عجله کنید!

خرید این کد نیز از روش‌های خرید خط ۹۱۲ ارزان است. با خرید این کد نیاز نیست که هزینه بالایی برای داشتن ۰۹۱۲ بپردازید بلکه با قیمت کمتر می‌توانید از اعتبار داشتن سیم کارت ۰۹۱۲ برخوردار شوید و از خدمات همراه اول مانند سایر کدهای گران‌تر استفاده کنید.

پیش شماره ۰۹۱۲ به دلیل اعتبار و محبوبیتی که دارد، دارای متقاضیان زیادی است بنابراین با خرید کد ۰ یا ۹ هزینه کمتری را برای داشتن این اعتبار می‌پردازید.

رند بخریم یا معمولی؟ مسئله این است

یکی از دلایلی که صاحبین کسب‌وکارها تصمیم به خرید سیم کارت ۰۹۱۲ رند می‌گیرند این است که مشتریان راحت‌تر آن را به خاطر می‌آورند و این موضوع تاثیر بسیار زیادی بر فروش آنها دارد.

چندین نوع رندی وجود دارد و اگر می‌خواهید نوع رندی سیم کارت خود یا دیگران را مشخص کنید کافیست یک سر به سایت سیم خان بزنید و با وارد کردن شماره به صورت آنی نوع رندی آن را مشخص کنید. نوع رندی روی قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول تاثیر دارد.

پیشنهاد می‌دهم اگر کسب‌و‌کاری دارید؛ یک سیم کارت رند ۰۹۱۲ تهیه کنید زیرا روی برندینگ کسب‌وکارتان تاثیر زیادی دارد. اگر هم به دنبال یک شماره خاص برای خودتان هستید بهتر است بدانید قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ رند گران است.

ابتدا هدف خود را از خریدن سیم کارت ۰۹۱۲ مشخص کنید، بدین ترتیب راحت‌تر میتوانید تصمیم بگیرید سیم کارت رند به درد شما می‌خورد یا معمولی.

بهترین روش خرید سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول چیست؟

سیم کارت ۰۹۱۲ نیز مانند سایر کالاها هم امکان خرید نقدی دارد و هم اقساطی اما کدام یک مناسب شماست؟ برای پاسخگویی به این سوال باید مزایا و معایب آن را بدانید تا بتوانید روش مناسب خود را تعیین کنید.

 • خرید سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول نقدی: در این روش تمام هزینه خرید به صورت نقدی پرداخت می‌شود. اگر بودجه شما محدود است بهتر است به سراغ سیم کارت‌های ۰۹۱۲ ارزان‌ قیمت بروید.
 • خرید سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول اقساطی: در این روش با پرداخت پیش‌پرداخت می‌توانید سیم کارتتان را تحویل بگیرید و استفاده کنید اما تا زمان اتمام اقساط امکان به نام زدن آن را ندارید و یا نمی‌توانید بفروشید. خرید قسطی سیم کارت ۰۹۱۲ این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است اما محدودیت‌های خود را دارد.

برای فروش سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول خود زمان را از دست ندهید

اگر قصد فروش فوری سیم کارت ۰۹۱۲ خود را به بهترین قیمت دارید، یکسری کارهای ساده وجود دارد که به شما کمک می‌کند، بنابراین بهتر است از آنها غافل نشوید. اولین اصل چیست؟ تعیین قیمت خط

برای قیمت‌ گذاری سیم کارت ۰۹۱۲ روش‌های مختلفی وجود دارد اما بهترین روش، تعیین قیمت به کمک کارشناس خط است که در جریان نوسانات معاملات سیم کارت است و بهترین قیمت را به شما ارائه می‌دهد.

اگر به کمک ربات یا هر چیز دیگری این کار انجام شود، آن قیمت واقعی نخواهد بود و صرفا از روی شماره‌های مشابه خط شما قیمت گذاری انجام شده است.

برای قیمت گذاری خط ۰۹۱۲ خود به صورت رایگان می‌توانید با سیم خان تماس بگیرید. کارشناسان قیمت گذاری به شما بهترین قیمت را پیشنهاد خواهند داد.

بعد از تعیین قیمت، کافیست خط خود را در جاهایی که به فروش فوری سیم کارت شما کمک می‌کند، آگهی کنید که عبارت است از:

 • سایت دیوار
 • سایت شیپور
 • سایت‌های تخصصی معاملات سیم کارت

اشتباهات رایج فروش سیم کارت ۰۹۱۲ که نباید مرتکب آنها شوید

فروش سیم کارت یک امر حساس است و واگذاری آن نیازمند یکسری اقدامات ضروری می‌باشد. قبل از فروش خط خود از پاکسازی آن غافل نشوید زیرا با این کار حریم شخصی خود را به خطر می‌اندازید. لیست کارهای ضروری عبارت است از:

 • حذف برنامه‌های مالی
 • حذف اکانت شبکه‌های اجتماعی
 • تغییر شماره تماس در سازمان‌ها مانند بانک‌ها
 • حذف شماره مخاطبین از روی سیم کارت
 • لزوم اطلاع‌رسانی به دوستان
 • خاموش کردن سیم کارت به مدت ۶ ماه (این مدت زمان اختیاری است اما بهتر است بدانید مدت زمان خاموشی خط روی قیمت آن تاثیر دارد)
 • تسویه بدهی خط
 • رعایت فاصله زمانی بین خرید و فروش سیم کارت
 • اطمینان از قوانین جدید فروش سیم کارت
 • انجام توافقات اولیه
 • شفاف سازی قیمت و تخفیف

خرید و فروش سیم کارت 0912

سریع‌ترین روش خرید اینترنتی سیم کارت ۰۹۱۲

سیم خان simkhan.ir، پلتفرم تخصصی خرید اینترنتی سیم کارت و فروش خط است. با استفاده از این سامانه دیگر نیازی به بررسی چندین سایت و یا سرگردان شدن در فروشگاه‌های فروش خط ۰۹۱۲ را ندارید. به راحتی می‌توانید سیم کارت ۰۹۱۲ با شماره دلخواه خود را بیابید و به صورت آنلاین یا غیرآنلاین بخرید. به دنبال ارزان‌ترین یا رندترین هستید؟ فرقی نمی‌کند فقط کافیست آن را در سیم خان جستجو کنید.

آسان‌ترین روش فروش فوری سیم کارت ۰۹۱۲

اگر می‌خواهید خط ۰۹۱۲ خود را بفروشید می‌توانید رایگان آن را در سیم خان آگهی کنید. با استفاده از خدمت رایگان قیمت گذاری خط ابتدا ارزش واقعی آن را تعیین کنید و سپس آن را به قیمت دلخواه در سیم خان تبلیغ کنید.

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*