اندروید ۱۱ برای سامسونگ گلکسی A20

آپدیت One UI 3.1 و اندروید ۱۱ برای سامسونگ گلکسی A20 در هند منتشر شد

آپدیت رابط کاربری وان یو آی ۳.۱ – One UI 3.1 مبتنی بر سیستم عامل اندروید ۱۱ برای گوشی سامسونگ گلکسی A20 در کشور هند منتشر شد.

گوشی سامسونگ گلکسی ای ۲۰ – Samsung Galaxy A20 در ماه مارس ۲۰۱۹ با سیستم عامل اندروید ۹ پای معرفی شد. حالا دو سال بعد از معرفی و عرضه این گوشی اقتصادی، سامسونگ به روزرسانی نرم افزاری جدیدی را به کاربران آن ارائه کرده است. چند هفته پیش آپدیت رابط کاربری One UI 3.1 مبتنی بر اندروید ۱۱ به صورت رسمی برای این گوشی عرضه شد. البته در ابتدا، این آپدیت در روسیه منتشر شد و حالا شاهد عرضه اندروید ۱۱ و وان یو آی ۳.۱ برای گلکسی A20 در کشور هند هستیم.

جزئیات آپدیت اندروید ۱۱ برای سامسونگ گلکسی A20

به روزرسانی اندروید ۱۱ برای سامسونگ گلکسی ای ۲۰ در هند با نسخه فریمور A205FXXUACUF3 عرضه شده و شامل وصله امنیتی اندروید ژوئن ۲۰۲۱ است. شما می‌توانید با این آپدیت، رابط کاربری جدید وان یو آی ۳.۱ به همراه ویژگی‌های جدیدی مانند حباب‌های چت و مجوزهای یک بار مصرف را دریافت کنید.

سیستم عامل اندروید ۱۱ ظرف چند هفته آینده به دست تمام کاربران گلکسی ای ۲۰ در کشور هند خواهد رسید و البته کاربرانی که نمی‌توانند بیشتر از این منتظر بمانند می‌توانند با رفتن به بخش تنظیمات و قسمت به روزرسانی نرم افزار گوشی خود، این آپدیت را به صورت دستی دریافت و نصب کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. زنده باد ابر سلطان دنیای فناوری