سرعت اینترنت ثابت ایران

سرعت اینترنت ثابت ایران چهار پله صعود کرد + بررسی وضعیت اینترنت جهان

سرعت اینترنت ثابت ایران نسبت به ماه گذشته میلادی چهار پله صعود کرد. در ادامه وضعیت اینترنت در ایران و سایر کشورهای جهان را بررسی می‌کنیم.

بر اساس گزارش جدید وبسایت Speedtest، میانگین سرعت دانلود اینترنت موبایل در جهان تا ماه می سال ۲۰۲۱ حدود ۵۴.۵۳ مگابیت بر ثانیه و میانگین سرعت آپلود اینترنت موبایل در جهان نیز ۱۲.۶۳ مگابیت بر ثانیه است.

سرعت اینترنت ثابت ایران

متوسط سرعت دانلود اینترنت ثابت در جهان نیز حدود ۱۰۵.۱۵ مگابیت بر ثانیه و میانگین سرعت آپلود اینترنت ثابت ۵۵.۹۵ مگابیت بر ثانیه گزارش شد.

پرسرعت‌ترین اینترنت جهان به چه کشوری تعلق دارد؟

سرعت اینترنت ثابت ایران

در لیست پرسرعت ترین اینترنت موبایل جهان تا ماه می ۲۰۲۱ کشور امارات با سرعت ۱۹۴.۰۴ مگابیت بر ثانیه در جایگاه نخست، کره جنوبی با سرعت ۱۹۲.۵۸ مگابیت بر ثانیه در جایگاه دوم، قطر با سرعت ۱۷۹.۸۱ مگابیت بر ثانیه در جاگاه سوم، عربستان با سرعت ۱۶۰.۴۰ مگابیت بر ثانیه در جایگاه چهارم و چین با سرعت ۱۵۳.۰۹ مگابیت بر ثانیه در جایگاه پنجم قرار دارند.

سرعت اینترنت ثابت ایران

در لیست پرسرعت ترین اینترنت پهن باند ثابت در جهان تا ماه می ۲۰۲۱ نیز رتبه نخست به کشور سنگاپور با سرعت ۲۵۰.۳۵ مگابیت بر ثانیه، رتبه دوم به هنگ کنگ با سرعت ۲۴۵.۰۱ مگابیت بر ثانیه، رتبه سوم به موناکو با ۲۲۴.۰۵ مگابیت بر ثانیه، جایگاه چهارم به کره جنوبی با سرعت ۲۱۷.۱۵ مگابیت بر ثانیه و جایگاه پنجم به تایلند با سرعت ۲۱۴.۲۸ مگابیت بر ثانیه تعلق دارد.

وضعیت سرعت اینترنت موبایل ایران

سرعت اینترنت ثابت ایران

بر اساس گزارش منتشر شده، هم‌اکنون میانگین سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران حدود ۳۰.۷۹ مگابیت بر ثانیه و میانگین سرعت آپلود اینترنت موبایل حدود ۱۱.۵۰ مگابیت بر ثانیه است که چنین ارقامی ایران را از میان ۱۴۰ کشور در جایگاه ۷۹ قرار داده است.

صعود ۴ پله‌ای سرعت اینترنت ثابت ایران

سرعت اینترنت ثابت ایران

میانگین سرعت دانلود اینترنت ثابت ایران حدود ۲۰.۷۳ مگابیت بر ثانیه و میانگین سرعت آپلود نیز ۱۱.۵۸ مگابیت بر ثانیه گزارش شده که ایران با ۴ پله صعود از میان ۱۷۵ کشور در جایگاه ۱۳۲ جهان قرار گرفته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*