سریال ریک و مورتی

منتقدان درباره فصل پنجم سریال ریک و مورتی چه می‌گویند؟

بالاخره پخش پنجمین فصل سریال ریک و مورتی آغاز شد. منتقدان قبل از بیننده‌ها، به سراغ فصل جدید این انیمیشن علمی‌-تخیلی و پرطرفدار رفته‌اند.

سریال ریک و مورتی یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌های تلویزیونی در قرن ۲۱ و حتی تاریخ است. محصول علمی‌-تخیلی و کمدی شبکه ادالت سوئیم (Adult Swim) توسط جاستین رویلند و دن هارمون خلق شد و نخستین فصل آن در سال ۲۰۱۳ به نمایش درآمد. حالا پس از هشت سال، شاهد فصل پنجم این سریال هستیم و باید ببینیم آیا ریک و مورتی همچنان موفق خواهد بود یا خیر.

مهم‌ترین بررسی‌های فصل پنجم سریال ریک و مورتی

استوارت جفریز از گاردین – امتیاز: ۱۰۰ از ۱۰۰

قسمت اول فصل پنجم ریک و مورتی، ۲۲ دقیقه هیجان، لحظات نفس‌گیر و موقعیت‌های خنده‌دار را در خود گنجانده است. قسمتی باشکوه و درخشان که امکان ندارد از آن لذت نبرید. پس از تماشای این قسمت، برای اپیزودهای بعدی لحظه‌شماری خواهید کرد.

کایلا کاب از Decider – امتیاز: ۹۰ از ۱۰۰

مثل همیشه پر سر و صدا و طوفانی، بیش از اندازه خاص و درخشان؛ همان چیزی که همیشه از سریال ریک و مورتی انتظار می‌رود. اگر فصل پنجم را به خاطر شخصیت‌های عحیب و غریب‌ و آنتاگونیست‌هایش دنبال کنید، آقای نیمباس شما را به دنبال خود و ماجراهای مرموزش خواهد کشاند. اگر با لحظات علمی-تخیلی جنون‌آمیز ارتباط بهتری دارید، یک نوع پلن B و خطوط روایی نامرئی و زیرکانه در داستان این فصل وجود دارد که شگفت‌زده‌تان خواهد کرد. از آن ماجراهای خاص و غریبی که مشابه‌اش را در فصول قبلی ندیده‌اید.

جرمی نیسن از Under The Radar – امتیاز: ۹۰ از ۱۰۰

اگر کیفیت قسمت اول فصل پنجم این سریال نشان‌دهنده آنچه در آینده خواهیم دید باشد، احتمالا با اثر خوبی مواجه‌ایم. مجموعه‌ای که تلاش و وقت گذاشتن سازندگان را تایید می‌کند. افتتاحیه فصل جدید سریال ریک و مورتی، مانند طوفانی از شوخی‌های دیوانه‌وار است. طوفانی که همیشه در برابر رفتارهای ناپسند انسان‌ها، اوضاع نابه‌سامان اجتماع و موضوعات دیگر قرار می‌گیرد و با ترکیبی بی‌نظیر از المان‌های علمی-تخیلی و ژانرهای کلاسیک، هیچ‌کس و هیچ‌چیز را زنده باقی نمی‌گذارد!

استیو گرین از ایندی وایر – امتیاز: ۸۳ از ۱۰۰

سریال ریک و مورتی همیشه می‌داند که چگونه باید مخاطبان‌اش را راضی کند. آغاز فصل پنجم هم راضی‌کننده و جذاب به نظر می‌رسد اما شاید با برخی تغییرات جزئی و کوچک در روند داستان و موقعیت‌های کمدی، می‌توانستیم شاهد شروعی طوفانی‌تر باشیم.

ملانی مک‌فارلند از Salon – امتیاز: ۸۰ از ۱۰۰

فصل پنجم و قسمت اول این مجموعه، یک چالش بزرگ و سخت برای ریک خواهد بود. در فصل جدید سریال ریک و مورتی، مجدداً به سراغ ماجراهای این دانشمند الکلی و دیوانه می‌رویم و با موقعیت‌های خنده‌دار و کمدی سیاه همیشگی جاستین رویلند و دن هارمون، به درگیری‌های ریک و خانواده‌اش با نیمباس می‌پیوندیم. به دنیای ریک و مورتی در سال ۲۰۲۱ خوش آمدید؛ تا می‌توانید از این جهان شلوغ و دیوانه‌وار لذت ببرید.

فصل پنجم سریال ریک و مورتی تا این لحظه با احتساب ۵ نقد، میانگین امتیازات ۸۹ از ۱۰۰ را به دست آورده است. امتیازی فوق‌العاده که نشان‌دهنده رضایت منتقدان از شروع مهیج این فصل بوده و انتظار را برای تماشای قسمت‌های بعدی سخت‌تر می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*