سامسونگ پیش از گلکسی نوت ۵ اج یک گوشی دیگر با برند اج معرفی خواهد کرد

همانطور که پیش از این در خبر ها داشتیم ، سامسونگ امسال هم مانند سال گذشته نسخه اج گلکسی نوت ۵ را به صفحه نمایش خمیده اما اینبار از هر دو طرف ( چیزی شبیه به اس ۶ اج ) معرفی خواهد کرد.اما بنا به گزارشی که ETNews منتشر کرده ، گویا این شرکت قرار است پیش از رونمایی از گلکسی نوت ۵ و گلکسی نوت ۵ اج از یک گوشی دیگر با برند اج ( Edge ) رونمایی کند.

گلکسی نوت ۴ اج سامسونگ ، اولین گوشی جهان با لبه صفحه نمایش خمیده می باشد. اگر چه این گوشی فروش چندان مناسبی را برای سازنده به ارمغان نیاورد اما در واقع هدف اصلی سامسونگ از تولید این گوشی سنجش میزان تمایل بازار به گوشی‌های انحنادار بود.به نظر می رسید که هدف اصلی و محصول نهایی گلکسی اس ۶ اج بود که با استقبال خوبی هم مواجه گردید.تا جایی که حتی از نسخه معمولی اس ۶ هم بیشتر مورد توجه قرار گرفت و سامسونگ را مجبور به راه اندازی یک کارخانه جدید برای تولید نمایشگر های خمیده این گوشی کرد.

galaxy-note-edge-galaxy-s6-edge

اگر چه محتمل ترین گوشی اج بعدی سامسونگ ، گلکسی نوت ۵ اج می باشد اما ETNews عقیده دارد که این کمپانی پیش از معرفی گلکسی نوت ۵ از یک گوشی اج دیگر با صفحه نمایش منحنی رونمایی خواهد کرد.

هیچگونه جزئیات دیگری از این گوشی منتشر نشده، اما میتوان حدس‌هایی در مورد این گوشی مطرح کرد. به نظر تولید رده کاملا جدیدی توسط سامسونگ اندکی بعید است و احتمالا سامسونگ مدل انحناداری از گوشی‌های کنونی خود را تولید خواهد کرد. سری A یکی از بهترین گزینه‌ها برای اجرای این سیاست خواهد بود.

با توجه به اینکه هنوز هیچ منبع رسمی وجود چنین گوشی را تایید نکرده و البته هیچ سرنخ دیگری به غیر از گزارش ETNews از آن در دسترس نیست ، بهتر است فعلا با دید شک و تردید به این گزارش نگاه کنیم.

منبع : talkandroid

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*