شرایط فروش محصولات کرمان موتور

شرایط فروش محصولات کرمان موتور در تیر ۱۴۰۰ + قیمت قطعی جک اس ۵ جدید

شرایط فروش محصولات کرمان موتور در تیر ۱۴۰۰ اعلام شد. در این طرح فروش خودروهای جک اس ۳، جک اس ۵ جدید، جک جی ۴ و کی ام سی K7 به صورت اقساطی عرضه می‌شوند.

شرکت کرمان موتور در ادامه طرح‌های فروش محصولات خود قصد دارد خودروهای جک اس ۳، جک اس ۵ جدید، جک جی ۴ و کی ام سی K7 را به صورت اقساطی به مشتریان عرضه کند. شرکت کرمان موتور در این طرح فروش برای اولین بار قیمت قطعی جک S5 جدید را نیز اعلام کرد. مشتریان می‌توانند از روز یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ در این طرح فروش شرکت کنند. در ادامه جزئیات طرح فروش محصولات کرمان موتور در تیر ۱۴۰۰ را مشاهده می‌کنید:

شرایط فروش محصولات کرمان موتور – تیر ۱۴۰۰

شرایط فروش محصولات کرمان موتور

در این طرح فروش خودرو جک اس ۳ با قیمت قطعی ۵۰۹ میلیون تومان، جک اس ۵ جدید با قیمت قطعی ۷۴۹ میلیون تومان و جک جی ۴ نیز با قیمت قطعی ۳۳۹ میلیون تومان به صورت اقساطی بدون بهره قابل خریداری خواهد بود. مبلغ اقساط به شکل ۸ فقره چک سه ماه یک بار بوده و بازپرداخت تمام اقساط ۲۴ ماهه است. موعد تحویل این خودروها نیز دی ۱۴۰۰ اعلام شده است.

همچنین در این طرح فروش کی ام سی K7 با قیمت قطعی ۹۵۰ میلیون تومان با سود مشارکت ۱۸ درصد و موعد تحویل دی ۱۴۰۰ به بازار عرضه می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. کمی انصاف داشته باشید …….

  2. سلام واقعا مجلسی دولتی شورای رقابتی نیستن این قیمت های کرمان موتور ومدیران خودرو رصد کنند که هرچه دلشان خواست قیمت میگن مگه چه آبشن های اضافه شده که این همه قیمت و بالا می برن