پینین فارینا تئوراما

کانسپت پینین فارینا تئوراما با طراحی خاص و عجیب معرفی شد

پینین فارینا تئوراما معرفی شد. این کانسپت از طراحی بسیار ویژه‌ای بهره می‌برد و پیش‌نمایشی از آینده محصولات مدرن این خودروساز محسوب می‌شود.

پینین فارینا که در حوزه طراحی خودرو به عنوان یک شرکت بسیار مشهور شناخته می‌شود طی فعالیت خود توانسته خودروهای جذابی چون فراری ۲۵۰ SWB و پژو ۵۰۴ را طراحی کند. این شرکت مدتی است به تولید خودروهای ویژه روی آورده که هایپرکار باتیستا یکی از محصولات جذاب این شرکت به شمار می‌رود. در همین راستا این شرکت به تازگی از کانسپت پینین فارینا تئوراما پرده برداشت که یک خودرو مفهومی با طراحی بسیار ویژه محسوب می‌شود.

مشخصات پینین فارینا تئوراما

پینین فارینا تئوراما

طول این خودرو الکتریکی و رادیکال به ۵۴۰۰ میلی‌متر و ارتفاع آن نیز به ۱۴۰۰ میلی‌متر می‌رسد که از لحاظ میزان طول در کنار مرسدس-مایباخ S کلاس قرار می‌گیرد. شرکت پینین فارینا با تست این خودرو در تونل باد خود توانسته حداکثر راندمان آیرودینامیکی را در طراحی آن به وجود آورد.

پینین فارینا تئوراما

در کناره‌های پینین فارینا تئوراما مجاری هوای بزرگی تعبیه شده که می‌تواند هوا را از بخش جلو به عقب انتقال داده و سطح جریان هوا را ارتقا دهد. نتیجه این سبک طراحی باعث می‌شود سطح شعاع حرکتی این محصول الکتریکی به میزان چشمگیری افزایش پیدا کند.

پینین فارینا تئوراما

در کنار طراحی ظاهری ویژه، این خودرو در داخل کابین نیز از طراحی منحصربه‌فردی بهره می‌برد. در ابتدا آرایش غیر عادی صندلی‌ها که به شکل ۲+۲+۱ است، نگاه شما را به خود جلب خواهد کرد. این خودرو مفهومی کاملا خودران بوده و به همین دلیل طراحان توانستند صندلی جلو را از حد استاندارد جلوتر قرار دهند.

پینین فارینا تئوراما

شرکت پینین فارینا اعلام کرد این خودرو از حالت‌های سواری استراحت بهره می‌برد و به همین دلیل چیدمان صندلی‌ها به این گونه در نظر گرفته شده است. همچنین می‌توان کابین را به یک فضای اجتماعی تبدیل کرد تا افراد بتوانند در آن به گفتگو بپردازند.

پینین فارینا تئوراما

در حال حاضر مشخصات کامل پینین فارینا تئوراما اعلام نشده است، اما این خودرو روی شاسی رولینگ طراحی شده و صندلی‌های ظریف آن نیز محصول شرکت پولترونا فرا است. در حال حاضر پینین فارینا برای تولید این خودرو برنامه‌ای ندارد، اما قرار است به‌زودی این کانسپت به معرض نمایش افراد خاص درآید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*