چند اکانت در تلگرام

چگونه به صورت همزمان چند اکانت در تلگرام داشته باشیم؟

اگر قصد اضافه کردن حساب جدید به تلگرام خود و استفاده همزمان از چند اکانت را دارید، در این مطلب روش انجام این کار را به شما آموزش می‌دهیم.

تلگرام مدت‌هاست که قابلیتی را به برنامه پیام رسان خود اضافه کرده که کاربران می‌توانند به واسطه آن به طور همزمان از چند اکانت در تلگرام استفاده کنند. تا قبل از ارائه این آپدیت کاربران تلگرام روش‌های متنوعی را برای فعال‌سازی چند اکانت در تلگرام مورد استفاده قرار می‌دادند. به فرض مثال عده‌ای از آن‌ها تصمیم می‌گرفتند که برنامه موبوگرام را جایگزین تلگرام کنند؛ اما تلگرام با ارائه آپدیت ۴.۷ این مشکل را حل کرد و به کاربران خود اجازه داد تا بتوانند به طور همزمان از چند اکانت استفاده کنند.

نحوه استفاده همزمان از چند اکانت در تلگرام

اگر شما قصد دارید که اکانت جدیدی به Telegram خود اضافه کنید و از چند اکانت به طور همزمان استفاده کنید،‌ باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

۱- در نخستین مرحله باید تلگرام را به نمایش در بیاورید و منوی تلگرام را باز کنید. سپس باید روی شماره خود یا فلشی که در سمت راست و بالای صفحه قرار دارد بزنید. پس از انجام این کار چند گزینه برای شما به نمایش در می‌آید که باید از میان آن‌ها گزینه Add Account را انتخاب کنید.

چند اکانت در تلگرام

۲- پس از انتخاب این گزینه با یک باکس مواجه می‌شوید که باید در آن شماره اکانت دومی که قصد فعال‌سازی آن را دارید وارد کنید و سپس روی تیک موجود در سمت راست صفحه بزنید.

چند اکانت در تلگرام

۳- بعد از انجام مراحل بالا کدی برای شما ارسال می‌شود که باید آن را در تلگرام وارد کنید. سپس باید اقدام به وارد کردن نام و نام خانوادگی خود کنید و پس از آن باید روی تیک موجود در سمت راست صفحه ضربه بزنید.

چند اکانت در تلگرام

با انجام فرآیند بالا فعال‌سازی اکانت جدید در تلگرام با موفقیت به پایان می‌رسد و شما می‌توانید به راحتی اکانت‌های بعدی خود را مورد استفاده قرار دهید. لازم به ذکر است که برای استفاده از حساب مد نظر خود باید در منوی اصلی تلگرام آن را لمس کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

Open

Close