همراه اول

افزایش سرمایه ۱۴۷ درصدی همراه اول تصویب شد

افزایش سرمایه ۱۴۷ درصدی همراه اول در جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت ارتباطات سیار ایران که روز یکشنبه ۲۷ تیر برگزار شد، به تصویب رسید.

صبح روز یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت ارتباطات سیار ایران با حضور ۹۱.۳ درصدی سهامداران در برج ستاره ونک تهران برگزار شد. البته این جلسه به دلیل وجود شرایط دوران کرونا به شکل زنده نیز برای سهامداران پخش شد.

تصویب افزایش سرمایه ۱۴۷ درصدی همراه اول

در این مجمع علاوه بر اینکه گزارش هیئت‌مدیره و بازرس قانونی خوانده شد، افزایش سرمایه ۱۴۷ درصدی شرکت ارتباطات سیار ایران نیز به تصویب رسید. از این رو سرمایه شرکت همراه اول با افزایش ۲۸۰۰ میلیارد تومانی از ۱۹۲۰ به ۴۷۲۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.

گفتنی است طبق ابلاغیه ۲۶ اسفند ۹۸ سازمان بورس و اوراق بهادار با موضوع مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا که در آن مقرر شده تا اطلاع ثانوی، برگزاری مجامع عمومی شرکت‌ها فقط در صورت حضور حداکثر ۱۵ نفر شخص حقیقی یا حقوقی برگزار شود، امکانپذیر است؛ از این رو همراه اول با هدف رعایت این مصوبه پیش از برگزاری مراسم از سهامداران خواست تا از حضور در مجمع خودداری کرده و این جلسه را از طریق نشانی Live.mci.ir تماشا کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*