نسخه بتا برنامه توییتر

قابلیت ورود با حساب کاربری گوگل به نسخه بتا برنامه توییتر افزوده شد

ویژگی ورود با حساب کاربری گوگل در اختیار کاربران اندرویدی نسخه بتا برنامه توییتر قرار گرفت. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون وارد کردن رمز عبور وارد Twitter شوند.

به زودی کاربران اندروید قادر خواهند بود با استفاده از برنامه توییتر گوشی همراه خود و از طریق حساب کاربری گوگل وارد این شبکه اجتماعی شوند. بر اساس گزارش ۹to5Google، بیلد جدید نسخه بتا برنامه توییتر حالا اجازه استفاده از اکانت گوگل برای ورود به حساب کاربری توییتر را می‌دهد.

این ویژگی باید خیلی قبل‌تر از اینها عرضه می‌شد. اگر دارای حساب کاربری توییتر نیستید، استفاده از گزینه ورود با اکانت گوگل به ایجاد یک حساب کاربری جدید منجر خواهد شد؛ البته نام کاربری شما به صورت خودکار انتخاب می‌شود که می‌توانید بعدا آن را تغییر دهید.

نسخه بتا برنامه توییتر

اما اگر در شبکه اجتماعی توییتر حضور دارید و حساب کاربری شما به اکانت گوگل مورد استفاده در گوشی اندرویدیتان متصل است، به راحتی می‌توانید وارد Twitter شوید.

قابلیت وارد شدن به توییتر با حساب کاربری گوگل در نسخه ۹.۳.۰ بتا ۰۴ در دسترس است. برنامه بتا توییتر برای افرادی که پیشتر به آن پیوسته بودند، در گوگل پلی در دسترس است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*