پینین فارینا باتیستا

نسخه تولیدی پینین فارینا باتیستا با طراحی خیره‌کننده از راه رسید + تصاویر

به تازگی تصاویری از نسخه تولیدی پینین فارینا باتیستا منتشر شد که طراحی منحصربه‌فرد این خودرو را نشان می‌دهد. در ادامه با جزئیات طراحی این هایپرکار آشنا می‌شویم.

اخیرا تصاویری از نخستین مدل تولیدی و سفارشی پینین فارینا باتیستا با قدرت ۱۸۷۴ اسب بخار منتشر شد که ظاهر آن بسیار خیره‌کننده است. طراحان در طراحی این هایپرکار از شهر نیویورک الهام گرفته‌اند و در ظاهر آن از رنگ‌های قرمز، سفید و آبی استفاده کرده‌اند. طی برنامه سفارشی‌سازی پینین فارینا تمام ۱۵۰ مشتری این خودرو می‌توانند بر اساس سلیقه خود آپشن‌های خاصی را برای این خودرو انتخاب کنند.

مشخصات نسخه تولیدی پینین فارینا باتیستا

پینین فارینا باتیستا

در نگاه اول به این خودرو رنگ‌های عادی قرمز، سفید و آبی به چشم می‌خورد، اما اگر با دقت به این خودرو نگاه کنید متوجه خواهید شد رنگ آبی تیره این خودرو در واقع یک طرح فیبر کربنی آبی رنگ است. شرکت پینین فارینا این طرح را امضای کربن دانسته و اعلام کرد در صنعت خودرو این برای نخستین بار است که از چنین طرحی استفاده می‌شود. البته بخش‌هایی از بدنه این خودرو با دست رنگ‌آمیزی شده که این فرایند چندین ساعت به طول انجامیده است.

پینین فارینا باتیستا

همچنین فرایند نصب نوارهای پرفورمنس و رنگ‌آمیزی با رنگ بیانکو روی بدنه این خودرو نیز با دست انجام شده است. طراحان بخش ظاهر این خودرو را با رنگ قرمز و عناصر کربنی تکمیل کرده‌اند. برای رینگ‌های ایمپالسو با طرح خاکستری مات نیز از عناصر آلومینیومی مشکی استفاده شده تا هماهنگی مناسبی با سقف، دیفیوزر، بال عقب و چراغ‌های جلو به وجود آید.

پینین فارینا باتیستا

برای کابین این خودرو نیز صندلی‌های پیلوتا با چرم مشکی در نظر گرفته شده که پشتی کربنی آنها نیز از همان طرح مشابه بدنه بهره می‌برند. از سایر ویژگی‌های طراحی کابین می‌توان به عناصر آلکانترا، دوخت‌های آبی و قرمز و سفید و کمربندهای ایمنی با رنگ سفید اشاره کرد. این خودرو از تریم‌های آلومینیوم برس خورده قرمز و مشکی نیز بهره می‌برد.

پینین فارینا باتیستا

مشتریان نسخه تولیدی پینین فارینا باتیستا برای مشاهده فرایند تولید این محصول به کارخانه پینین فارینا دعوت می‌شوند. همچنین آنها اجازه خواهند داشت تا از موزه این شرکت که کلکسیونی از خودروهای تاریخی است نیز بازدید کنند.

مدیر بخش رنگ و طراحی متریال پینین فارینا عنوان کرد در تاریخ این شرکت خودرهای شخصی بسیار ارزشمندی حضور دارند که خودرو باتیستا نیز به یکی از این خودروها خواهد پیوست؛ چرا که این محصول به شکل ویژه طراحی شده و برای مشتریان انتخابی بسیار خاص خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*