اعلام آمادگی هوآوی، لنوو، مایکروسافت و شیائومی برای خرید بلک بری

مدت زیادی است که کمپانی کانادایی بلک بری با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و متاسفانه هنوز نتوانسته راهی برای خروج از این بحران پیدا کند.اکنون با اینکه صاحبان بلک بری رسما شرکت خود را برای فروش نگذاشته اند ،اما کمپانی های بزرگی همچون هوآوی، لنوو، مایکروسافت و شیائومی برای خرید BlackBerry، اعلام آمادگی کرده‌اند.در این میان شرکت مایکروسافت با تلاش بسیاری، درخواست ارزیابی ارزش BlackBerry را ارسال کرده و قصد دارد تا اطلاعات بیشتری در مورد احتمال سرمایه‌گذاری در این شرکت، کسب نماید.

به گزارش DigiTimes ، با اینکه کمپانی بزرگ مایکروسافت تمایل زیادی برای خرید BlackBerry و به دست گرفتن ویژگی‌های نرم‌افزاری این شرکت دارد، شرکت‌های مشهور و بزرگ چینی همچون هوآوی، لنوو و شیائومی نیز از سویی دیگر، قصد خرید بلک‌بری را دارند تا بتوانند بهتر در بازار کشورهای اروپایی و آمریکایی بدرخشند. کمپانی بزرگ لنوو نیز بعد از خرید موتورلا، قصد دارد تا جای پای خود را در دنیای تکنولوژی با خرید بلک‌بری، محکم‌تر از قبل نماید.

مسئولین شرکت BlackBerry هنوز هیچگونه واکنشی به این خریداران نشان نداده اند و مشخص نیست که اصلا قصد فروش این کمپانی را دارند یا خیر.با این حال سیر نزولی درامد های این شرکت و افزایش فشار های مالی در نهایت مسئولین بلک بری را ناچار به فروش آن خواهد کرد.

منبع : gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. من حرفی ندارم :Cry-Out: :Cry: :Conceited: :Tears:

  2. اگه مایکروسافت و شائومی بتونن بخرنش عالی میشه .. وگرنه حیف بلک بری که دست لنوو و هواوی بیوفته ….. :Cry-Out:

  3. ای بلاک بری جون چی بسرت اومد روزگارو دیدی الان چینی ها ادعات میکنن و سرودس میشکنن واسه تصاحبت :Cry: :Whistling: :Sad: