فناوری انتقال تصویر هواوی

فناوری انتقال تصویر هواوی با تاخیر زمانی پایین و مصرف حافظه کم معرفی شد

های سیلیکون از فناوری انتقال تصویر های ایر – HiAir رونمایی کرد. فناوری انتقال تصویر هواوی تاخیر زمانی پایین و مصرف حافظه کمی دارد و از رزولوشن ۴K نیز پشتیبانی می‌کند.

روز گذشته های سیلیکون که برند زیر مجموعه هواوی در بخش تولید تراشه است از فناوری انتقال تصویر با تاخیر کم خود در چین رونمایی کرد. این فناوری در ترمینال‌های مجهز به چندین نمایشگر هوشمند کاربرد دارد و دارای مصرف حافظه پایینی است. همچنین از کیفیت تصویر ۴K UHD بر تراشه‌های های سیلیکون پشتیبانی می‌کند.

هواوی بر این باور است که تاخیر زمانی بسیار پایین این فناوری می‌تواند تا سه سال آینده به عنوان معیار سنجشی در این حوزه به حساب آید. علاوه بر این شاهد ادغام این فناوری با هواوی کست پلاس و پشتیبانی از قابلیت پیدا کردن خودکار دستگاه (Device Discovery) نیز خواهیم بود.

فناوری جدید هواوی به شکل عمیقی با پروتکل‌های +Cast، DLNA، Miracast، Lelink و … بهینه شده است و از قابلیت افزایش مقیاس قدرتمندی نیز بهره می‌برد. پشتیبانی از رزولوشن ۴K UHD نیز می‌تواند به استریم مدیا کمک شایانی کند.

این فناوری همچنین مصرف انرژی پایینی دارد و تنها باید آن را به درگاه USB تلویزیون وصل کنید. دمای بدنه نیز حتی پس از استفاده طولانی مدت از ۴۰ درجه فراتر نخواهد رفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*