پژو 207 آی جدید

ایران خودرو نسخه اولیه پژو ۲۰۷ آی جدید را تولید کرد + تصاویر و مشخصات

ایران خودرو نسخه اولیه پژو ۲۰۷ آی جدید را با قوای محرکه ارتقا پیدا کرده و نسخه دو رنگ به تولید رساند. در ادامه با مشخصات و جزئیات طراحی پژو ۲۰۷ آی دو رنگ آشنا می‌شویم.

گروه صنعتی ایران خودرو مدتی قبل از عرضه نسخه دو رنگ پژو ۲۰۷ آی با پیشرانه و گیربکس دنده‌ای جدید به بازار خبر داده بود و اکنون شواهد حاکی از آن است که ایران خودرو نسخه اولیه پژو ۲۰۷ آی جدید را به تولید رسانده است. از این رو این هاچ بک کلاس B اکنون در نسخه دو رنگ از پیشرانه ارتقا پیدا کرده و گیربکس جدید بهره می‌برد.

مشخصات پژو ۲۰۷ آی جدید

پژو 207 آی جدید

بر اساس تصاویری که از این هاچ بک منتشر شده، روی گلگیر این خودرو نشان ۶AT به چشم می‌خورد که حاکی از آن است پژو ۲۰۷i جدید با گیربکس ۶ سرعت اتوماتیک AT روانه بازار خواهد شد. همچنین ایران خودرو قصد دارد در آینده نزدیک موتور TU5 پلاس را نیز برای این خودرو در نظر بگیرد. این موتور می‌تواند قدرتی برابر با ۱۱۳ اسب بخار و گشتاور ۱۴۴ نیوتن‌متر را به تولید برساند. همچنین در نسخه اتوماتیک پژو ۲۰۷ آی دو رنگ، گیربکس ۶ سرعت AT قدرت تولیدی را به چرخ‌های جلو منتقل خواهد کرد. از این رو این خودرو را از لحاظ ساختار فنی باید مشابه ایران خودرو تارا دانست.

پژو 207 آی جدید

علاوه بر این که این هاچ بک از ترکیب رنگ بدنه و طرح رینگ جدید برخوردار شده، طراحان ایران خودرو برای بخش کابین پژو ۲۰۷ آی دید نیز به‌روزرسانی‌هایی را در نظر گرفتند و ترکیب رنگ کابین نیز نسبت به قبل تغییر پیدا کرده است. همچنین خبرها حاکی از آن است که نسخه فول آپشن پژو ۲۰۷ دو رنگ از موتور TU5 پلاس و گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک در کنار امکانات بیشتر نسبت به نسخه فعلی بهره خواهد برود.

پژو 207 آی جدید

از امکانات احتمالی این خودرو می‌توان به سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سقف شیشه‌ای با سایه بان دستی، کیسه‌های هوای جانبی سرنشینان جلو، شیشه‌های دودی عقب، پشتی برقی صندلی‌های جلو، تریم داخلی چرم و پارچه، سامانه کنترل پایداری، سنسور باران و سنسور نور اشاره کرد.

گفتنی است ایران خودرو در خصوص زمان عرضه نسخه TU5 پلاس پژو ۲۰۷i جدید و دو رنگ جزئیاتی را اعلام نکرده است، اما انتظار می‌رود این هاچ بک تا پایان سال ۱۴۰۰ به صورت انبوه به تولید برسد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*