آپدیت جدید هواوی پی 9

انتشار آپدیت جدید هواوی پی ۹ پنج سال پس از عرضه!

آپدیت جدید هواوی پی ۹ – Huawei P9 در حالی به تازگی منتشر شده که ۵ سال از عمر این گوشی می‌گذرد و چینی‌ها همچنان به پشتیبانی از این موبایل ادامه می‌دهند.

هواوی پی ۹ در سال ۲۰۱۶ به عنوان پرچمدار اصلی این کمپانی معرفی شد. این گوشی در ابتدا با اندروید ۶ مارشمالو و رابط کاربری EMUI 4.0 به دست مشتریان رسید، سپس به اندروید ۷ نوقا با رابط کاربری EMUI 5.0 مجهز و در نهایت به اندروید ۸.۰ اوریو و EMUI 8.0 به روز رسانی شد. حالا که پنج سال از عرضه این گوشی می‌گذرد، آپدیت جدید هواوی پی ۹ اکنون منتشر شده تا کاربران پرچمدار کهنه‌کار چینی همچنان مورد توجه قرار گرفته باشد.

آپدیت جدید هواوی پی ۹

براساس گزارش وبسایت ITHome، آپدیت نرم افزاری هواوی پی ۹ با فریمور EVA-TL00 8.0.0.558 C01 در چین منتشر شده است. حجم تقریبی این به روزرسانی نیز ۳۱۸ مگابایت خواهد بود.

 

آپدیت جدید هواوی پی 9

طبق منوی تغییرات این به روزرسانی نرم افزاری، پی ۹ به جدیدترین وصله‌های امنیتی مجهز خواهد شد. افزون بر این قابلیت جست‌وجوی هوشمند بهبود پیدا خواهد کرد که از طریق سوایپ به پایین در صفحه اصلی در دسترس قرار می‌گیرد. این جست‌وجو شامل دیتای آنلاین و فایل‌های آفلاین گوشی می‌شود و سرعت آن افزایش پیدا می‌کند. پایداری سیستم عامل و رابط کاربری از دیگر مزایای این آپدیت به شمار می‌رود.

در آپدیت جدید هواوی پی ۹ که به تازگی عرضه شده یک فولدر به صفحه اصلی افزوده خواهد شد که اپلیکیشن‌هایتان را برای استفاده پیشنهاد می‌دهد. همچنین آیکن دانلود سریع برای برنامه‌های Education Center و Link Now در نظر گرفته شده ولی برخی برنامه‌های پیش‌فرض مانند AutoNavi و WPS Office از گوشی حذف خواهند شد. با این وجود کاربران می‌توانند به اختیار خود این برنامه‌ها را از فروشگاه نرم افزاری هواوی دانلود کنند.

متاسفانه هنوز نمی‌دانیم این آپدیت نرم افزاری برای نسخه‌های جهانی پی ۹ نیز عرضه خواهد شد یا خیر؛ اما با توجه به افزوده شدن قابلیت شارژ هوشمند به تمامی مدل‌های این گوشی در سال گذشته، احتمالا این به روز رسانی برای بازار کشورهای مختلف در دسترس قرار خواهد گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*