آسیاتک

با شروع سال تحصیلی جدید، آسیاتک از شرایط ویژه خرید سرویس‌های خود خبر داد

به مناسبت فرا رسیدن فصل پاییز و آغاز سال تحصیلی جدید، آسیاتک از سرویس‌های اینترنت ADSL2+ ویژه دانش آموزان و دانشجویان رونمایی کرد.

با توجه شیوع ویروس کرونا و برگزاری کلاس‌های درس به صورت آنلاین و مجازی، و همچنین به مناسبت آغاز سال جدید تحصیلی، شرکت آسیاتک بسته‌های متنوع و ویژه‌ای را برای مشترکین جدید و فعلی سرویس ADSL طراحی کرده است.

خاص‌ترین سرویس سال تحصیلی!

در این طرح علاوه بر دو بسته ۳ ماهه و یک بسته ۶ ماهه پر حجم و پرسرعت، خاص‌ترین بسته برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ طراحی شده تا تمام نیازهای محصلان و دانشجویان به اینترنت پوشش داده شود. مدت زمان این سرویس مطابق با زمان سال تحصلی یعنی ۹ ماه است و با توجه به اختصاص ۱۲۵۰ گیگابایت ترافیک کلیه نیازهای دانشجویان و دانش‌آموزان در یک سال تحصیلی برطرف خواهد شد.

لیست بسته‌های اینترنت ADSL

بسته ۲ مگ ۳ ماهه (مجموع آستانه مصرف ۱۵۰ گیگ داخلی معادل ۷۵ گیگ بین‌الملل)ویژه ثبت نام اولیه
بسته ۴ مگ ۳ ماهه (مجموع آستانه مصرف ۴۰۰ گیگ داخلی معادل ۲۰۰ گیگ بین‌الملل)ویژه ثبت نام اولیه
بسته ۸ مگ ۶ ماهه (مجموع آستانه مصرف ۱۴۰۰ گیگ داخلی معادل ۷۰۰ گیگ بین‌الملل)ویژه ثبت نام اولیه
بسته ۱۶ مگ ۹ ماهه (مجموع آستانه مصرف ۲۵۰۰ گیگ داخلی معادل ۱۲۵۰ گیگ بین‌الملل)ویژه ثبت نام اولیه

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر، فعال‌سازی و خرید سرویس‌های ویژه ADSL  آسیاتک با شماره ۱۵۴۴ داخلی ۱ تماس حاصل نموده یا با مراجعه به صفحه اختصاصی این جشنواره نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایید تا کارشناسان آسیاتک با شما گیرند.

خرید و ثبت نام

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*