تریلر فیلم Tragedy of Macbeth

اولین تریلر فیلم Tragedy of Macbeth جوئل کوئن را تماشا کنید

فیلم Tragedy of Macbeth – تراژدی مکبث، ساخته‌ی جدید جوئل کوئن با بازی دنزل واشنگتن است که در ادامه می‌توانید به تماشای اولین تیزر تریلر آن بپردازید.

در فیلم Tragedy of Macbeth دنزل واشنگتن و فرانسیس مک‌دورمند نقش‌های اصلی را برعهده دارند؛ اولین تیزر کوتاه اثر را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

این فیلم که اقتباسی از رمان مشهور ویلیام شکسپیر است، اثر جدید جوئل کوئن محسوب می‌شود که برخلاف گذشته، این بار به تنهایی در مقام نویسنده و کارگردان حضور دارد.

دنزل واشنگتن در نقش مکبث و فرانسیس مک‌دورمند در نقش لیدی مکبث، چهره‌های شاخص فیلم هستند و در این تریلر زیبای سیاه و سفید که از نسبت ابعاد ۴:۳ بهره می‌برد، می‌توانید متوجه شوید که با چگونه فیلمی رو به رو هستید. در این تیزر هیچ دیالوگی وجود ندارد و تنها چند نما از اثر را مشاهده می‌کنیم؛ مکبث در میان میدان جنگ و قلعه‌های تاریک به آرامی قدم می‌زند و لیدی مکبث، در کنار یک پنجره ایستاده و احتمالا در حال کشیدن نقشه‌ی یک قتل است. سه جادوگر مشهور نمایشنامه‌ی مکبث نیز در این تیزر خودنمایی می‌کنند.

اولین تیزر تریلر فیلم Tragedy of Macbeth

به نظر می‌رسد که جوئل کوئن با این فیلم از سبک و سیاق همیشگی‌اش فاصله گرفته‌ است؛ شاید به این دلیل که برادرش در کنار او نیست. همچنین طنز هوشمندانه‌ی کوئن‌ها در این تریلر به چشم نمی‌خورد. در حال حاضر نمی‌دانیم که این فیلم تا چه اندازه به منبع اصلی وفادار خواهد بود اما می‌توان انتظار داشت که با اثر راضی کننده‌ای رو به رو باشیم. از دیگر بازیگران تراژدی مکبث می‌توان به برندن گلیسون، کوری هایکنز، هری ملینگ، رالف اینسون، برایان تامپسون و کاترین هانتر اشاره کرد.

فیلم Tragedy of Macbeth در تاریخ ۲۵ دسامبر (۴ دی ۱۴۰۰) به اکران سینماهای جهان در می‌آید و در تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲ (۲۴ دی ۱۴۰۰) از سرویس اپل تی وی پلاس به صورت آنلاین پخش می‌شود. انتشار فیلم در ماه دسامبر بدین معناست که سازندگان به موفقیت آن در فصل جوایز امیدوار هستند و باید دید این اثر تا چه اندازه می‌تواند موفق ظاهر شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*