فوتی های ویروس کرونا

فوتی های ویروس کرونا در آمریکا از آنفلوانزای اسپانیایی بیشتر شد

تعداد فوتی های ویروس کرونا در آمریکا از بیماری کشنده و خطرناک آنفلوانزای اسپانیایی که در سال ۱۹۱۸ میلادی شیوع پیدا کرد نیز بیشتر شد.

جدیدترین اخبار منتشر شده حاکی از آن است که تعداد فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا نسبت به آنفلوانزای اسپانیایی که در سال ۱۹۱۸ تا ۱۹۱۹ جهان را درگیر خود کرد، بیشتر شده است.

مطابق با اخبار منتشر شده، تعداد آمریکایی‌های آلوده به کرونا که در روز دوشنبه جان خود را از دست داده‌اند از تعداد آمریکایی‌هایی که در سال ۱۹۱۸ بر اثر ابتلا به آنفلوانزای اسپانیایی فوت کرده بودند،‌ بیشتر شده است. آنفلوانزای اسپانیایی که در سال ۱۹۱۸ تمام کشورهای جهان را درگیر کرد از قدرت سرایت پذیری و کشندگی بسیار بالایی برخوردار بود، به نحوی جان تعداد زیادی از افراد کم سن و سال، جوان و مسن را می‌گرفت.

فوتی های ویروس کرونا در آمریکا از ۶۷۵ هزار نفر عبور کرد

مطابق با آمار منتشر شده، تعداد مبتلایان به کرونا در ایالات متحده‌ آمریکا مرز ۴۲ میلیون نفر را رد کرده و همچنین تعداد فوتی‌های ناشی از این بیماری نیز به ۶۷۵ هزار و ۴۴۶ نفر رسیده است. طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، آنفلوانزای اسپانیایی طی فراگیری جان ۵۰ میلیون نفر از جمعیت جهان را گرفته بود که از این تعداد ۶۷۵ هزار نفر شهروند آمریکا بودند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. ایران خودمون حداقل ۱ میلیون نفر فوتی داشته که با پنهان کاری اعلام میکنن ۱۰۰ هزار نفر