ال جی جی ۴ زیر تیغ جراحان iFixit

پیش از این کالبدشکافی گوشی ال جی جی ۴ را برایتان منتشر کرده بودیم.حالا پرچم دار جدید ال جی زیر تیغ جراحان iFixit رفته تا نگاهی به درون آن داشته باشیم.iFixit پروژه دمونتاژ کردن G4 را به پایان رساند و نتیجه  «تعمیرپذیری» راهنمای تعمیر آنلاین آن ۸ از مجموع ۱۰ نمره بود. این نمره نسبت به سایر رقبای G4 نظیر سامسونگ گلکسی S6 و S6 Edge که به ترتیب نمرات ۴ و ۳ گرفته بودند، پیشرفتی عظیم تلقی می‌شود.همانطور که در کالبدشکافی قبلی LG G4 گفته بودیم ، اصل سادگی ال جی یک بار دیگر در تعمیر پذیری این گوشی آشکار شده است.

گوشی‌های تلفن همراه هوشمند روز به روز باریکتر، فشرده‌تر و بسته‌تر می‌شوند. برای تولیدکنندگان که می‌خواهند ابعاد مؤثر و یا ویژگی‌هایی نظیر ضدآب بودن دستگاه خود را تبلیغ کنند این عالیست، اما این مسئله باعث می‌شود تعمیر این دستگاه‌ها بسیار سخت شود. اگرچه احساس بسیار خوبی دارد اگر بخواهید اجزای LG G4 را باز کنید و دوباره سرجایشان ببندید.

قاب پشتی و باطری قابل تعویض مهمترین نقش را در نمره G4 داشتند، اما استفاده از پیچ‌های استاندارد فیلیپس و قطعات ماژولار استاندارد نظیر فنر ماژول جک هدفن نیز تعمیر تلفن را بسیار ساده کرده است. نمایشگر منحنی G4 این گوشی را کمی در برابر سقوط‌های ناگهانی از دست مقاوم ساخته است، اما فاصله صفر بین شیشه مقابل و LCD هنوز سختترین بخش تعمیر است.

در ادامه شما را به دیدن کالبدشکافی ال جی جی ۴ دعوت می کنیم :

منبع : gizmodo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. دمش گرم ب فکر کاراییه ن فقط اعداد

    • تو الان تو این تصاویر چند تا قطعه دیدی که هیچی هم ازش سر در نمیاری فقط اومدی بگی ال جی خوبه که اصلا و ابدا اینجوری نیست پیشنهاد می کنم نتایج بنچمارک ها رو ببینید و شاهد له شدن جی ۴ توسط اس ۶ باشید