شارژ سریع اپل واچ سری 7

اگر می‌خواهید از شارژ سریع اپل واچ سری 7 استفاده کنید، مطمئن شوید کابل داخل جعبه خودش را وصل کرده‌اید!

ساعت هوشمند Apple Watch Series 7 دارای قابلیت شارژ سریع است؛ اما برای استفاده از شارژ سریع اپل واچ سری 7 حتما باید از کابل داخله جعبه خودش استفاده کرد.

یکی از بهترین قابلیت‌هایی که به اپل واچ سری 7 اضافه شده سیستم شارژ سریع است. اپل ادعا می‌کند که حالا می‌توانید ساعت هوشمند خود را تا ۳۳ درصد سریع‌تر شارژ کنید و پر کردن ۸۰ درصد از ظرفیت باتری نیز تنها ۴۵ دقیقه طول می‌کشد.

اما اگر می‌خواهید از این قابلیت جدید حداکثر بهره را ببرید، حتما باید خواستان باشد که از شارژی که به همراه Apple Watch Series 7 عرضه شده، استفاده کنید. این شارژر جدید که با نام «شارژر سریع مغناطیسی اپل واچ» شناخته می‌شود، با مدل قدیمی یکسان نیست (مدل قدیمی سرعت کمتری دارد).

شارژ سریع اپل واچ سری ۷ با آداپتور ۲۰ وات اپل

البته شارژر USB-C قدیمی و مدل جدید از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی با هم ندارند؛‌ اما اگر دارای یک شارژر ۲۰ وات USB-C (ترجیحا از برند اپل) هستید، فقط کابل جدید عرضه شده می‌تواند استفاده از حداکثر سرعت شارژ ممکن را برای شما ممکن کند.

اپل دیگر شارژر‌های USB-C قدیمی را از طریق سایتش به فروش نمی‌رساند؛‌ اما همچنان تعداد زیادی از آنها در بازار موجود هستند و باید در هنگام خرید توجه زیادی به این موضوع بکنید. همچنین اگر پیش از این یک داک یا استند شارژ با شارژر داخلی برای ساعت هوشمند اپلی خود خریداری کرده‌اید نیز نمی‌توانید از طریق آن از قابلیت شارژ سریع سری 7 بهره ببرید.

در نهایت توجه داشته باشید که تنها اپل واچ سری 7 به این فناوری مجهز شده است و حتی در صورتی که شارژر مناسب را تهیه کنید، قابلیت شارژ‌ سریع تفاوتی در زمان شارژ اپل واچ‌های قدیمی‌ ایجاد نمی‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*