معرفی هدست بلوتوث Tone Infinim : محصول مشترک ال جی و Harman Kardon

lg Tone Infinim

بدون اغراق در این روزگار که باید مبلغی هنگفت برای خرید یک گوشی استاندارد پرداخت و بعد هم خطر قرار دادن گوشی در کنار گوش و صحبت کردن در خیابان را به جان خرید (منظورمان دزدیدن گوشی در کسری از صد ثانیه است نه حتی ثانیه!) خرید وسایلی که وابستگی مستقیم شما را برای پاسخ به تماس و حتی گوشی کردن به موسیقی به گوشی موبایل کم کند، بیش از پیش احساس می شود. با توجه به این موضوع شرکت های مختلف اقدام به ارائه محصولات متنوعی کرده اند تا پاسخی مناسب به این نیاز داده باشند. یکی از شرکت ها که با وجود تولید هدست در مدت کوتاه توانسته در این راه توانایی خود را به خوبی نشان دهد، شرکت کره ای ال جی است.

این شرکت چندین مدل از هدست های استریو بلوتوثی را که در دور گردن فرد قرار میدهد را در این چند سال تولید کرده است که یکی از جدیدترین مدل های آن که به تازگی وارد بازار شده مدل Tone Infinim است که با کد شناسه HBS-900 شناخته می شود. این محصول با همکاری مشترک ال جی و Harman/Kardon ساخته شده است که این شرکت یکی از قدمای تولید ادوات صوتی پیشرفته در دنیا است.

یکی از مهمترین ویژگی این هدست طراحی زیبا و در عین حال کاربردی آن است که امکان دسترسی کاربر را به تمام کلیدهای مدیریتی بدون کمتر مشکلی فراهم می کند. این هدست برخلاف نسخه قبل ساختار بعضی از کلیدهای مدیریتی عوض شده است و به عنوان مثال برای جلو و عقب بردن سریع در آهنگ از یک jOG ساده متحرک استفاده شده است تا کمترین دردسر را برای کاربر ایجاد کند. در HBS-900 از سیستم لرزش و صدا برای اعلام رسیدن پیغام استفاده شده است. مدت زمان آماده به کار این هدست ۵۵۰ ساعت است که به نظرم ما این مورد حقیقت دارد چون در تست های ما HBS-730 هم مدت زمان زیادی با یک بار شارژ کار می کند. به نظر می رسد هدف ال جی از ارائه این هدست ایجاد یک ارتباط خوب بین این محصول و گوشی جدید این شرکت (G3) است.

از مشخصات فنی این هدست می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • – چیپ ست بلوتوث: CSR8645
  • – نسخه بلوتوث: سه
  • – پروفایل های قابل پشتیبانی: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
  • – مدت زمان صحبت و پخش موسیقی: ۱۷ hours/14 hours
  • – حالت آماده به کار: ۵۵۰ ساعت
  • – توان باتری: ۲۲۰ میلی آمپر ساعت
  • – میکروفون: Single MEMS
  • – رنگ: نقره ای (دیگر رنگ ها تا مدتی دیگر ارائه می شود)
  • – پورت: Micro USB

منبع : fonearena

 

LG Tone Infinim Bluetooth headset developed with Harman/Kardon announced

LG has unveiled Tone Infinim (HBS-900), its new premium Bluetooth stereo headset developed in collaboration with Harman/Kardon. It has a stylish design that is almost similar to previous Tone series headsets from LG, but this has a glossy metallic finish. It has retractable wire management technology for tangle-free operation, jog button to fast forward and rewind, sound and vibration alert to inform of incoming messages, current time and battery status.
It use Bluetooth 3.0 technology and supports most audio profiles such as A2DP, AVRCP, HFP and HSP. With the 220 mAh built-in rechargeable battery, LG promises up to 17 hours of talk time, up to 14 hours of audio playback and up to 550 hours of standby. The headset is also optimized for the upcoming LG G3 smartphone.
It has Name Alert, which announces the name or phone number of person calling and Answer Me+,  exclusively available for G3. The Answer Me+ lets users automatically disconnect Tone Infinim when you raise G3 to your ear to allow for direct use of the smartphone.
The LG Tone Infinim comes in Silver color initially and would go on sale starting this summer in major markets globally. No word on pricing yet.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*