دانلود کنید : بهترین اپلیکیشن های تناسب اندام برای آیفون

وب سایت ورج ( theverge ) به تازگی لیستی از بهترین اپلیکیشن های تناسب اندام را برای آیفون تهیه و منتشر کرده است.بیشتر اپلیکیشن های سلامتی ردگیری فعالیت‌های ورزشی با استفاده از سنسور حرکت کار می‌کنند و به هیچ سخت‌ افزار اضافی نیاز ندارند. این اپلیکیشن ها تنظیم و نظارت فعالیت‌هایتان را برایتان آسان می‌کنند و با گزارش زمانی از پیشرفت‌ تان به شما انگیزه می‌دهند.

اپلیکیشن های سلامتی و آمادگی جسمانی  شما را به سکوی بالای مسابقات آمادگی جسمانی نخواهند رساند، اما به شما کمک می‌کنند که زندگی سالم‌ تری داشته باشید. اپلیکیشن های زیادی برای این کار وجود دارد، اما وقتی به همه جنبه‌های این اپ‌ها نگاه کنیم، یکی از آن‌ها از همه بهتر به نظر می‌رسد.در ادامه بهترین اپلیکیشن های تناسب اندام برای آیفون را به همراه لینک دانلود آن مشاهده خواهید کرد.با گجت نیوز همراه باشید.

UP by Jawboneمقام اول : UP by Jawbone

اپلیکیشنی که تمام نقاط مثبت را دارد و حتی چند قدم جلوتر نیز قرار گرفت است اپلیکیشن UP‌ ساخته شده توسط Jawbone است. ممکن است با UP به عنوان یک مچ‌بند ورزشی، برای نظارت بر فعالیت‌های ورزشی، آشنا باشید، اما قسمت مهم این عملیات در واقع در این اپلیکیشن دستیار هوشمند قرار گرفته است. با استفاده از سنسورهای داخلی گوشی‌تان، UP‌ تمام اطلاعاتی که توسط یک مچ‌بند اختصاصی به دست می‌آورید را در اختیارتان قرار می‌دهد. برای استفاده از این امکانات باید گوشی خود را همراهتان داشته باشید. و بهتر از همه، این اپلیکیشن کاملاً رایگان است.

UP با بررسی اطلاعات شما چیزهای جدیدی یاد می‌گیرد، می‌تواند به صورت خودکار در روزهای استراحت‌تان به شما یادآوری‌هایی انجام دهد و یا برای رسیدن به یکی از هدف‌هایتان تشویق‌تان کند. همچنین می‌توانید نوتیفیکیشن‌های تنظیم‌شده‌ای برای مقدار خاصی از قدم‌هایی که برداشته‌اید یا گزارش پیشرفتی از روزهایتان تهیه کنید.

برخلاف دیگر اپلیکیشن های آمادگی جسمانی، که با هدف ۱۰ هزار قدم در سال شروع به کار می‌کنند، UP‌ به صورت هوشمندانه‌ای، با توجه به میانگین دیگر کاربرانی که قد، وزن و سن مشابهی با شما دارند، هدفی به شما پیشنهاد می‌دهد. این امکان، امکان ساده‌ای است اما باعث می‌شود این اپلیکیشن بیش از آنکه آزاردهنده باشد به شما کمک کند.

علاوه بر نظارت بر فعالیت‌هایتان، UP همچنین می‌تواند فهرستی از همه غذاهایی که مصرف کرده‌اید را در اختیارتان قرار دهد. وارد کردن هر وعده غذایی در برنامه‌ها کار سختی است، اما UP تلاش می‌کند با راه‌های آسان و سریع برای وارد کردن غذایتان این کار را آسان‌تر کند و موفق نیز می‌شود. علاوه بر جستجو در دیتابیس UP، اسکنری در این اپ وجود دارد که توسط آن به سرعت می‌توانید غذاهای آماده را بر اساس بارکدشان به این اپلیکیشن اضافه کنید. لیستی از رستوران‌های نزدیک به شما، بهتان اجازه خواهد داد با چند انتخاب، گزارشی از غذایتان به این اپلیکیشن بدهید. همه این‌ها نقاط قوت اپی است که علاوه بر سبک و لذت‌بخش بودن، بسیار قوی و انعطاف‌پذیر نیز هست.

به طور کلی، UP‌ اپیلیکیشنی است که به دلیل کامل و مفید بودنش آن را انتخاب می‌کنیم. اما اگر چیز ساده‌تری می‌خواهید، شاید انتخاب بعدی مان برایتان جالب‌تر باشد.

UP by Jawbone

دانــــــلــــــود قیمت : رایگان

Fitbit iconمقام دوم : Fitbit

بهترین انتخاب دومی که می‌توانید داشته باشید Fitbit است. مانند UP، اپلیکیشن Fitbit نیز در ابتدا به عنوان اپ دستیاری برای تجهیزات ورزشی Fitbit شروع به کار کرد و بعدها به اپلییکشنی مستقل تبدیل شد. همچنین اپلبکیشن Fitbit می‌تواند تمام فعالیت‌ها و وعده‌های غذایی شما را دنبال کند و شما را به دوستانتان متصل کند تا بتوانید رقابت‌های لذت‌ بخشی را با یکدیگر شروع کنید. ما صفحه خانه Fitbit را بیشتر از UP  دوست داریم چون در صفحه اولش اطلاعات بیشتر و مفیدتری را نسبت به UP‌ به نمایش می‌گذارد. همچنین این نرم‌افزار سریع‌تر و جابه‌جا شدن در آن نوآورانه‌ تر است.

سرعت و استفاده آسان از Fitbit مهم است، زیرا در طی روز برای دیدن مقدار پیشرفت و دیگر اطلاعات‌ تان بارها این اپلیکیشن را باز می‌کنید. در حالی که اپ UP‌ بیشتر شبیه یک مربی شخصی عمل می‌کند که در زمان‌های درستی شما را تشویق می‌کند، Fitbit بیشتر شبیه به ترازویی در باشگاهتان است، دستگاهی منفعل که فقط هر زمانی به اطلاعات نیاز داشتید آن را چک می‌کنید. و به همین دلیل است که برای تبدیل استفاده از Fitbit به یک عادت باید تلاش بیشتری بکنید، که البته نکته مهمی هنگام تغییر سبک زندگی‌تان است.

Fitbit

دانــــــلــــــود قیمت : رایگان

رتبه های بعدی

Strava Running and CyclingStrava Running and Cycling

اگر یک دونده یا دوچرخه‌سوار حرفه‌ای هستید بهتر است از Strava استفاده کنید. با استفاده از این اپلیکیشن و GPS میتوانید مسیر دوچرخه‌سواری یا دویدن خود با اطلاعات دقیقی از سرعت، تغییر ارتفاع، قدرت و شتاب حرکت خود، به دست بیاورید. یکی از نقاط قوت این اپ کاربران زیاد آن است که به شما امکان کارهایی از جمله، دیدن دوستانتان که در حال حاضر درحال ورزش‌اند، و رقابت با دیگر افراد هم سن، هم قد و هم وزن خودتان را می‌دهد. اما در واقع این اپلیکیشن به عنوان دستیاری برای فعالیت‌هایتان ساخته شده است و به عنوان یک قدم شمار نباید از آن استفاده کنید.

Strava Running and Cycling

دانــــــلــــــود قیمت : رایگان

Nike-FuelNike+ Fuel

اگر تمام چیزی که می‌خواهید ببینید این است که امروز چقدر سخت تمرین کرده‌اید اپلیکیشنی بهتر از Nike+ Fuel پیدا نخواهید کرد. این اپ به شما اجازه نخواهد داد که غذاهایتان را در آن وارد کنید یا میزان خواب‌ تان را کنترل کنید. در عوض روی بهترین نحوه نمایش اطلاعات بصری تمرکز کرده تا به شما انگیزه دهد رکورد تمام دوستانتان را بشکنید.

Nike+ Fuel

دانــــــلــــــود قیمت : رایگان

 

CARROT Fit 11Grallr Carrot Fit

Carrot Fit یک کمپ نظامی برای نظارت بر فعالیت‌هایتان است. این اپلیکیشن علاوه بر نظارتی ابتدایی بر فعالیت‌هایتان، یک مربی مجازی نیز دارد که زندگی را برایتان جهنم خواهد کرد. اگر فراموش کنید این اپ را باز کنید و کمی فعالیت کنید با نوتیفیکیشن‌هایی از این دست مواجه خواهید شد: «دیگه وقتشه اون کفل چاقتو حرکت بدی و یکم این ور اون ور بری خیکی». اما توانایی تنظیم هدف در این اپ محدود است و بر خلاف اپ برگزیده ما نمی‌توانید غذاهایتان را در این اپلیکیشن وارد کنید.

Grallr Carrot Fit

دانــــــلــــــود قیمت : رایگان

 

JEFIT WorkoutJEFIT Workout

هدف JEFIT این است که تنها برنامه مورد نیاز شما برای تمرین و سلامت باشد، اما در نهایت اپیلیکیشنی شلوغ، کند و گیج کننده است. البته یک کاری که این اپ آن را درست انجام می‌دهد این است که به افرادی که به باشگاه می‌روند اجازه می‌دهد برنامه‌ریزی اختصاصی خود را درست کنند و بر طبق آن پیش بروند. بنابراین روزهای تعطیل می‌دانید که باید با decline pullover ورزش خود را شروع کنید چون امروز روز سینه و بازو است. اما در نهایت این اپلیکیشن بیش از آن‌چیزی که برای یک اپ آمادگی جسمانی روزانه مورد نیاز است امکانات دارد.

JEFIT Workout

دانــــــلــــــود قیمت : رایگان

 

MovesProtoGeo Moves

Moves یکی از اولین اپلیکیشن هایی بود که با استفاده از سنسور حرکتی گوشی فعالیت‌های شما را زیر نظر می‌گرفت. متاسفانه از زمان انتشار این اپ امکانات زیادی به آن اضافه نشده است. اگر می‌خواهید همه چیز را ساده بگیرید و فقط تعداد قدم‌های روزانه‌تان را داشته باشید، این اپ به شما کمک خواهد کرد، اما انتخاب‌های بهتر و جدیدتری نیز دارید.

ProtoGeo Moves

دانــــــلــــــود قیمت : رایگان

منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*