یواز پاتریوت

موفقیت عجیب شاسی بلند روسی یواز پاتریوت در بازار آمریکا

شاسی بلند روسی یواز پاتریوت که به تازگی به بازار آمریکا عرضه شده فقط یک روز پس از حضور در این بازار بزرگ توانست به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند.

شرکت آمریکایی Bremach Inc سال قبل اعلام کرده بود که قصد دارد خودروهای یواز روسیه را به بازار آمریکا عرضه کند. در همین راستا این شرکت پس از یک سال اخیرا در نمایشگاه خودرو لس آنجلس2021  دو مدل از شاسی بلند پاتریوت را به معرض نمایش گذاشت که یکی از آنها در نسخه استاندارد بوده و دیگری از یک کیت بدنه آفرود شرکت روسی BMS بهره می‌برد.

عرضه یواز پاتریوت در بازار آمریکا

یواز پاتریوت

این شرکت آمریکایی شاسی بلند یواز پاتریوت را در دو تیپ معمولی و آفرودی روانه بازار آمریکا کرد. در واقع تیپ معمولی این خودرو به نسخه‌ای که در ایران نیز عرضه شده شباهت زیادی دارد، اما تیپ آفرودی آن اکنون از کیت بدنه، لاستیک‌های ویژه آفرود، گیره‌های بکسل و رینگ‌های بزرگ‌تر بهره می‌برد، اما هر دو خودرو به مشخصات فنی یکسانی مجهز خواهند بود.

در واقع یواز پاتریوت از یک موتور 2.7 لیتری ZMZ Pro بهره می‌برد که می‌تواkد قدرتی برابر با 149 اسب بخار را به تولید برساند. گیربکس 6 سرعت اتوماتیک پانچ پاورگلاید 6L50 نیز قدرت تولیدی از این پیشرانه را به دیفرانسیل عقب یا تمام چرخ‌ها منتقل خواهد کرد.

یواز پاتریوت

شرکت Bremach یواز پاتریوت را به عنوان یک رقیب ارزان برای خودروهای محبوبی چون تویوتا فوررانر با قیمت 37 هزار دلار، جیپ رانگلر با قیمت 29 هزار دلار و فورد برانکو با قیمت 28 هزار و 500 دلار به بازار آمریکا عرضه خواهد کرد. از این رو یواز پاتریوت با قیمت 26 هزار و 405 دلار می‌تواند به فروش خوبی دست پیدا کند.

یواز پاتریوت

در همین راستا این شاسی بلند فقط پس از یک روز حضور در بازار آمریکا توانست 3.8 میلیارد دلار سپرده دریافت کند. هرچند آماری از تعداد خودروهای پیش‌خرید شده در دست نیست، اما این شرکت یواز پاتریوت را با پیش‌پرداخت حدود 1000 دلار به مشتریان عرضه کرد. همچنین این خودرو روسی با ضمانت‌نامه‌های 5 ساله یا 10 ساله در بازار آمریکا به فروش می‌رسد و در سال 2022 به دست مشتریان خواهد رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. بله در بازار آمریکا با پیش پرداخت 28 میلیون تومان فروخته میشود یعنی فقیرترین افراد آن را سفارش دادن اینجا هم باید نقدا بالای 40 هزار دلار پرداخت نمایید این هم از ارزش یک آمریکایی و یک ایرانی برای روسها