فیات آرگو

امتیاز تست تصادف خودرو فیات آرگو فاجعه است؛ هیچ ستاره ایمنی در کار نیست + ویدیو

فیات آرگو یا فیات کرونوس به عنوان یک سدان اقتصادی در تست تصادف موسسه لاتین انکپ هیچ ستاره ایمنی را دریافت نکرد. در ادامه می‌توانید ویدیوی تست تصادف این سدان فیات را تماشا کنید.

فیات آرگو که در برخی بازارها با نام فیات کرونوس عرضه می‌شود به عنوان یک خودرو اقتصادی و پرفروش در تست تصادف موسسه لاتین انکپ بسیار ضعیف ظاهر شد. این خودرو که در خطوط تولید شرکت فیات در آرژانتین و برزیل به تولید می‌رسد فقط از دو ایربگ بهره می‌برد و فاقد سیستم کنترل پایداری است. این خودرو اقتصادی در تست‌های تصادف موسسه لاتین انکپ با کسب صفر ستاره ایمنی نتیجه فاجعه‌باری را به ثبت رساند.

این سدان فیات در تست تصادف موسسه لاتین انکپ در بخش محافظت از سرنشینان بزرگسال امتیاز 24.37 درصد، در بخش حفاظت از سرنشین کودک امتیاز 9.91 درصد، در بخش حفاظت از عابر پیاده امتیاز 36.91 درصد و در بخش کمک ایمنی نیز امتیاز 6.98 درصد را کسب کرد.

کارشناسان ایمنی موسسه لاتین انکپ اعلام کردند فیات آرگو در برابر برخوردها حفاظت ضعیفی را به همراه خواهد داشت. پس از ثبت چنین نتایج ناامیدکننده‌ای، فیات با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد اقدامات لازم برای رفع نواقص ایمنی را انجام خواهد داد.

ویدیو تست تصادف فیات آرگو

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*