اچ پی نسخه ارتقا یافته و ویندوزی Split x2 را معرفی کرد

hp-split-x2

اچ‌پی نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی دستگاه مبتنی بر ویندوز و جداشدنی HP Split x2  که اردیبهشت ماه سال گذشته معرفی شد را رونمایی کرد. اچ‌پی با ترکیب قابلیت حمل یک تبلت و توانایی کارکردی یک نوت‌بوک در قالب یک دستگاه سبک و نازک تلاش کرده توجه کاربران را به خود جلب کند. در ادامه با معرفی این محصول جدید اچ پی با گجت نیوز همراه باشید .

 HP Split x2 در قلب خود از یک پردازنده‌ی قدرتمند سری Core اینتل بهره می‌برد که صفحه‌نمایش لمسی ۱۳.۳ اینچی با پشتیبانی از ده نقطه لمس همزمان، و نیز طراحی بدون فن که بی‌صدا بودن را برای آن به ارمغان می‌آورد تکمیل‌کننده‌ی آن هستند. HP Split x2 با نسخه‌ی ۸.۱ ویندوز ارائه می‌شود که کاربرد یک PC کامل را به کاربر ارائه خواهد نمود. قابلیت انتخاب نسخه‌ای با سیستم باتری دوگانه نیز برای خریداران این دستگاه مهیا شده که در این حالت یک باتری در بدنه‌ی تبلت و دیگری در پایه‌ی آن قرار گرفته است. اچ‌پی از تکنولوژی Beats Audio در این دستگاه استفاده نموده تا کیفیت صدای مناسبی را به کاربر ارائه کند.

hp-split-x2

انتظار می‌رود HP Split x2 از تاریخ ۲۹ ژوئن و با قیمت پایه‌ی ۵۹۹.۹۹ دلار روانه‌ی بازار شود که بسته به نوع پردازنده و حافظه‌ی رم این قیمت متغیر خواهد بود.

منبع : microsoft-news

 

HP Announces Upgraded HP Split x2 Detachable Windows PC

HP today announced upgraded HP Split x2 detachable Windows device that enables users to shift effortlessly from work to play by combining tablet portability with notebook productivity in a sleek, lightweight device. It comes with a powerful Intel Core processor, a 10-point touchscreen display and an ultra-quiet fanless design, the HP Split x2 combines power and portability with the Windows 8.1 OS. It comes with an optional dual battery system—one battery in the base and one in the tablet—users can easily switch from notebook to tablet and back on this 13.3-inch detachable PC.

The HP Split x2 is expected to be available in the United States on June 29 for a starting price of $599.99.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه