ایمن ترین خودروهای سال ۲۰۲۱

اینها ایمن ترین خودروهای سال 2021 در تست تصادف هستند

ایمن ترین خودروهای سال ۲۰۲۱ در تست تصادف از سوی مؤسسه یوروانکپ معرفی شده‌اند. برای آشنایی با این اتومبیل‌ها در ادامه با ما همراه باشید.

مؤسسه یورو انکپ به تازگی ایمن ترین خودروهای سال ۲۰۲۱ را معرفی کرده است. این مؤسسه سطح ایمنی ۳۳ خودرو را در سال ۲۰۲۱ مورد بررسی قرار داده و از جمع آن‌ها ۲۲ خودرو موفق به دریافت ۵ ستاره ایمنی شده‌اند که بالاترین رتبه ایمنی محسوب می‌شود.

ایمن ترین خودروهای سال ۲۰۲۱

از میان این اتومبیل‌ها، خودروی مرسدس بنز EQS توانسته بهترین عملکرد را در دسته خودروهای لوکس و تمام الکتریکی از خود نشان دهد.

ایمن ترین خودروهای سال ۲۰۲۱

در گروه خودروهای آفرودی کوچک، نیسان قشقایی به عنوان ایمن ترین خودرو معرفی شده است. کراس اوور انیاک که به عنوان اولین کراس اوور تمام الکتریکی اشکودا شناخته می‌شود رتبه نخست را در گروه خودروهای آفرودی بزرگ کسب کرده است.

ایمن ترین خودروهای سال ۲۰۲۱

مقام نخست در بخش MPVهای کوچک به تویوتا یاریس کراس رسیده است. اشکودا فابیا نیز رتبه نخست را در بخش خودروهای خانوادگی کسب کرده است.

ایمن ترین خودروهای سال ۲۰۲۱

خودروهایی که در طول سال بهترین عملکرد را در دسته‌های با دست کم سه شرکت کننده از خود نشان دهند می‌توانند جوایز سالانه یورو انکپ را دریافت کنند. همچنین خودروهایی برنده این جوایز می‌شوند که رتبه 5 ستاره را کسب کنند و در تست‌های تصادف، هیچ‌یک از نواحی حیاتی بدن سرنشینان قرمز نشود.

جدول ایمن ترین خودروهای سال ۲۰۲۱

دستهمقام اولمقام دوم
لوکسمرسدس بنز EQSپولستار ۲
آفرود کوچکنیسان قشقایی
آفرود بزرگاشکودا انیاکبی ام و iX
خانوادگی کوچکاشکودا فابیا
MPV کوچکتویوتا یاریس کراسفولکس واگن کادی
تمام الکتریکیمرسدس بنز EQSپولستار ۲

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. دورود شما که نوشتی تویوتا کمری با شاهین این تویوتا مدل ۲۰۰۷ سن خودرو ورق نو با کارکرده بسنج بعد مطلب بنویس چقدر دوروغ