عينک گوگل را هم به ابزار هاي آدم کشي اضافه کنيد !

در بررسی مطمئن‌ترین کراس‌اورها و شاسی‌بلندهای مدل سال ۲۰۱۴، جی. دی. پاور برای کراس‌اورهایی که طراحی اولیه آن‌ها برای رانندگی در جاده است و نیز، شاسی‌بلندهایی که برای یدک‌کشیدن، حمل وسایل زیاد و شرایط خارج از جاده تدارک دیده شده‌اند، شرایط یکسانی درنظر گرفته است. در لیستی که در ادامه می‌آید نام ۵ کراس‌اور و ۴ شاسی‌بلند به چشم می‌خورد. این خودروها در طول زمان کیفیت و قابلیت‌اطمینان خود را به صاحبانشان نشان داده‌اند.

این سلاح در واقع یک اسلحه ی معمولی است اما چیزی که این اسلحه را از سایر سلاح ها متمایز می کند دوربین هوشمند آن است که تصاویر را می تواند از طزیق WI-FI بر روی اسمارت فون ها و تبلتها و همچنین عیتک گوگل پخش کند. این دوربین همچنین می تواند اهداف را نشانه گیری کند آن هم بدون اینکه لازم باشد با چشم خود این کار را انجام دهید.

از مهمترین کاربردهای این سلاح هدف گیری از پشت دیوار و سنگر و … است که دیگر نیازی نیست سربازان از پشت دیوار یا پوشش خود برای نشانه گیری خارج شوند و به این ترتیب احتمال خطر کمتر می شود. همچنین با استفاده از این فناوری می توان به سمت اهدافی که در نقاط کور قرار دارند شلیک کشنده ای داشت. دقت دوربین های به کار رفته برای هدفگیری بسیار بالا است و خطای کمی دارند.

در ادامه می توانید ویدیو منتشر شده از این فناوری را مشاهده نمایید:

منبع : engadget

 

Gun company figures out how to shoot around corners using Google Glass

TrackingPoint is a startup that's building smart weapons, like rifles with targeting scopes that'll turn a rank amateur into a crack sniper. Now, the company is working on ShotView, a system that'll separate the user form the sight entirely, which is what's being demonstrated in this concept video. Pumping live video from the gun to nearby WiFi devices, the company wants smartphone, tablet and Google Glass users to be able to point their weapon around corners and over obstacles, "blind" firing with deadly accuracy. We just hope someone makes the Diane Von Furstenberg frames a mandatory accessory, or future battlefields are going to be sorely lacking in style.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*