رشوه ۲۰۰ دلاری سامسونگ به دارندگان آیفون !

دیگر چیزی به رونمایی از آیفون های جدید اپل در تاریخ ۱۸ شهریور ماه نمانده و سامسونگ از هیچ تلاشی برای جذب کاربران آیفون های اپل به سمت کهکشانی های خود فروگذار نیست.این شرکت به تازگی در یک اقدام وسوسه کننده رشوه ۲۰۰ دلاری را به دارندگان آیفون پیشنهاد کرده است !

در این طرح سامسونگ برای ترغیب دارندگان آیفون به خرید گوشی‌های گلکسی جدیدش یعنی گلکسی نوت ۵، گلکسی S6 اج و S6 اج پلاس، مبلغ ۲۰۰ دلار به خریداران این گوشی‌ها اهدا می‌کند.

هفته‌ی گذشته سامسونگ به دارندگان گوشی آیفون پیشنهاد داد تا به مدت ۳۰ روز از جدیدترین گوشی‌های این شرکت به طور آزمایشی استفاده کنند؛ و در قبال آن کافی بود که تنها مبلغ یک دلار پرداخت کنند. با این اوصاف، علاقه‌ی مردم به امتحان کردن یک گوشی جدید به مدت یک ماه، باعث شد که گوشی‌های آزمایشی گلکسی خیلی زود ناموجود شوند.گویا پیشنهاد سامسونگ به اندازه‌ی کافی وسوسه‌انگیز نبود، زیرا دوباره پیشنهاد جدیدی را ارایه داده است تا صاحبان آیفون را بیشتر به خرید گلکسی‌هایش ترغیب کند. قبلا این شرکت یک دوره‌ی آزمایشی ۳۰ روزه ارایه داد بود؛ اما حالا که موجودی گوشی‌های آزمایشی تمام شده، شرکت سامسونگ به هر دارنده‌ی گوشی آیفون که گلکسی نوت ۵، گلکسی S6 اج و S6 اج پلاس خریداری کند، ۲۰۰ دلار هدیه می‌دهد.

البته این ۲۰۰ دلار به صورت نقدی اهدا نخواهد شد. بلکه ۱۰۰ دلار آن به حساب گوگل پلی اضافه شده و ۱۰۰ دلار دیگر هم به عنوان شارژ اپراتور کاربر ذخیره می شود. ۲۰۰ دلار مبلغ قابل توجهی است و مدت‌ها طول می‌کشد تا ۱۰۰ دلار در گوگل پلی صرف برنامه‌های مفید شود. بنابراین این پول کاملا ارزش‌اش را دارد.این پیشنهاد تا پایان سال جاری میلادی یعنی دهم دی ماه پابرجا است.

نظر شما در مورد این طرح جدید سامسونگ چیست ؟

منبع : androidcentral

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

6 دیدگاه

  1. اپل ایدی کل سامسونک ارزششه برین با سامسونکتون حال کنید هههههههههه

  2. سامسونگ بدون تبلیغ هم از آیفون جلوتره کافیست یکی از دارندگان آیفون گوشی های پرقدرت سامسونگ را دردست کسی دیگه ببینن وبدانند که فقط سوپرامولید سامسونگ به کل گوشی آیفون می ارزد امکانات سامسونگ بقدری زیاد هست که میتونه راحت آیفون را له کند بارها درتست ها هم این ثابت شده من از هردوتاشون استفاده کردم والان هم راضیم نه تنها ۲۰۰ دلار را نگیرم بلکه ۲۰۰ دلار اضافه هم بدم ولی فقط سامسونگ نوت۵ را دستم بگیرم وازش استفاده کنم درضمن کلاس گذاشتن با آیفون دیگه قدیمی شده الان سامسونگ فلزی با شیشه را دستت بگیر ببین چه کلاسی داره وچه غوغایی میکنه الحق که بهترین های بازار درحال حاضر نوت۵ واس۶ ایج پلاسه من نمیگم آیفون بد هست ولی درمقابل سامسونگ حرفی برای گفتن ندارد امیدوارم دوستان بدون تعصب تحلیل وتجزیه کنند وواقعا با علم ومنطق عمل کنند

  3. ایفون گوشی نیست فقط یه اسباب بازیه برای اینکه تازه به دوران رسیده ها و بچه پولدارا پوزشو بدن من خودم اول ایفون داشتم و عاشقم بودم البته ایفون فور اس ایفون کلا مسیرشو عوض کرده

  4. فایده ای براش نداره همه صبر میکنند تا ایفون به این خوبی بسونند؟؟؟؟؟