قیمت خودروهای داخلی

افزایش قیمت خودروهای داخلی در بازار ایران همچنان ادامه دارد!

خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته افزایش قیمت ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی را تجربه کرده‌اند. در ادامه قیمت جدید خودرو در ایران را مشاهده کنید.

بررسی‌های صورت گرفته از بازار خودرو کشور نشان می‌دهد که قیمت خودروهای داخلی در مقایسه با هفته گذشته با افزایش ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی همراه بوده است. به گفته فعالان بازار، دلیل اصلی نوسانات بازار خودرو، کاهش عرضه خودرو توسط خودروسازان و همچنین عدم تصمیم‌گیری در خصوص واردات خودرو است.

دلیل اصلی افزایش قیمت خودروهای داخلی

هم‌اکنون با وجود این که بازار شرایط رکود را تجربه می‌کند، اما تقاضا همچنان از عرضه بیشتر بوده و همین مسئله باعث شده تا خودروهای مدل ۱۴۰۱ با افزایش قیمت همراه شوند.

پراید ۱۱۱ در بازار امروز با قیمتی در حدود ۱۹۰ تا ۱۹۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. برای خرید کوییک دنده‌ای نیز باید ۲۲۶ میلیون تومان هزینه کنید. سمند ال ایکس که تا پیش از این با قیمت ۲۶۳ میلیون خرید و فروش می‌شد، هم‌اکنون ۲۷۸ میلیون تومان قیمت خورده است. برای خرید پژو پارس نیز باید حاضر به پرداخت مبلغی برابر با ۳۰۰ میلیون تومان شوید، در حالی که این محصول تا پیش از این ۲۹۷ میلیون تومان قیمت خورده بود. پژو ۲۰۶ تیپ دو نیز در بازار امروز ۲۸۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین تیبا دو با قیمت ۱۸۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

اما افزایش قیمت خودروهای داخلی به همین‌جا ختم نمی‌شود. اگر قصد خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۵ را دارید نیز باید ۳۲۵ میلیون تومان هزینه کنید. تیبا 2 پلاس و پژو ۲۰۷ اتوماتیک به ترتیب با قیمت ۱۹۵ میلیون و ۵۴۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند و برای خرید پژو ۴۰۵ جی ال ایکس، سمند EF7 و رانا پلاس نیز به ترتیب باید ۲۷۰ میلیون، ۳۰۰ میلیون و ۲۸۹ میلیون تومان هزینه کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*