برند محبوب VAIO دوباره متولد شد !

VAIO که در اوایل امسال و با اعلام شرکت سونی مبنی بر فروش آن به محاق رفته بود، امروز بار دیگر و با برگزاری کنفرانسی در ژاپن کار خود را از نو آغاز کرد. سونی بخش تولید PC خود را به شرکت Japan Industrial Partners فروخت تا تلاش‌های خود را در دنیای اسمارت‌فون ها و تبلت متمرکز کند. قرارداد فروش در ماه جولای نهایی شد و حالا شرکت وایو با نام VAIO Corporation به کار خود در ژاپن ادامه خواهد داد.

این شرکت امروز به همین مناسبت از دو لپ‌تاپ خود با نام‌های جدید VAIO Fit و VAIO Pro 11 رونمایی کرد که البته دستگاه‌های جدیدی محسوب نمی‌شوند، اما با نام اختصاصی وایو به بازار معرفی شده‌اند.

VAIO

هر چند نام سونی دیگر به همراه این دستگاه‌ها دیده نمی‌شود، اما در حال حاضر این دستگاه‌ها در فروشگاه سونی به فروش می‌رسند. در عین حال سونی همچنان ۵ درصد از میزان سرمایه گذاری‌های VAIO را در دست خواهد داشت.

در پیامی که در وبسایت این شرکت با آدرس VAIO.com دیده می‌شود، این شرکت خاطرنشان کرده که «شاید شرکت کنونی ما بیش از ۲۴۰ کارمند نداشته باشد، اما قالب و روح همیشگی VAIO همچنان در ما وجود خواهد داشت.» هنوز از زمان آغاز فروش جهانی محصولات VAIO اطلاعی در دست نیست.

منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*