تصاویری از ساعت هوشمند گوگل پیکسل واچ

برای نخستین بار، تصاویری از ساعت هوشمند گوگل پیکسل واچ منتشر شد

برای نخستین بار، تصاویری از ساعت هوشمند گوگل پیکسل واچ به بیرون درز کرد. این تصاویر، طراحی Google Pixel Watch را به طور کامل فاش می‌کنند.

گمانه‌زنی‌ها در خصوص ساعت هوشمند گوگل پیکسل واچ نشان می‌دهد که این محصول پس از سال‌ها سرانجام رونمایی خواهد شد. گوگل تلاش کرده که اولین ساعت هوشمندش همان چیزی باشد که طرفداران و خودش انتظارش را دارند. و به نظر می‌رسد که این شرکت با اولین ساعت هوشمند خودش، می‌خواهد قدم محکمی را در بازار گجت‌های پوشیدنی بردارد.

تصاویر گوگل پیکسل واچ ؛‌ یک ساعت هوشمند گرد و زیبا

امروز برای نخستین بار تصاویری از ساعت هوشمند Pixel‌ Watch در دنیای واقعی منتشر شد. این تصاویر توسط یکی از منابع شناخته شده دنیای تکنولوژی، وب‌سایت Androidcentral منتشر شده است. آنچه ما در این تصاویر می‌بینیم، شباهت این ساعت با رندرهای سه‌بعدی است که پیشتر منتشر شده بودند: ساعتی با یک لبه گرد و بدنه صیقلی که دارای یک چرخ دنده تنظیم کننده، یک میکروفون و یک دکمه روی فریم راست خود است.

تصاویری از ساعت هوشمند گوگل پیکسل واچ

آنطور که به نظر می‌رسد عوض کردن بند این ساعت کار راحتی نیست؛ زیرا آن مستقیماً به خود بدنه متصل می‌شود. سنسورها به خوبی در پشت آن دیده می‌شوند، اما ما کانکتور شارژی در اینجا نمی‌بینیم. بنابراین باید گفت که Pixel Watch به صورت بی‌سیم شارژ می‌شود.

ظاهراً این تصاویر مربوط به یک نمونه اولیه و مهندسی‌سازی شده است که در اختیار خبرنگاران قرار گرفته است. زیرا روی صفحه آن چیزی بیشتر از لوگوی کمپانی گوگل به نمایش گذاشته نمی‌شود. این یعنی هنوز سیستم عاملی روی این ساعت نصب نشده است. گفته می‌شود Wear OS 3.0 به صورت پیش‌فرض روی این گجت پوشیدنی نصب خواهد بود.

روی جعبه این ساعت عبارت «این مدل فقط برای آزمایش و توسعه داخلی است» و همچنین «برچسب‌گذاری و بسته‌بندی نهایی است» دیده می‌شود. بنابراین شاید گوگل با انتشار این تصاویر قصد داشته باشد واکنش کاربران را نسبت به ساعت هوشمند خودش ببیند.

تصاویری از ساعت هوشمند گوگل پیکسل واچ

اگر همه چیز خوب پیش برود، می‌توان انتظار داشت که گوگل این ساعت را در کنفرانس Google I/O که ماه مه برگزارش می‌شود، معرفی کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*