خودرو گذر موقت

خودرو گذر موقت نخرید، هرگز پلاک نمی‌شوند

سرهنگ عین الله جهانی، معاون اجتماعی و فرهنگی راهور ناجا تأکید کرده است خودرو گذر موقت نخرید، چرا که پلاک نخواهند شد. داستان اصلی چیست؟

به نظر می‌رسد مدتی است که در فضای مجازی برخی سودجو اقدام به تبلیغات خرید خودروهای دارای پلاک گذر موقت کرده‌اند و تب این مسئله بالا گرفته است. به گفته سرهنگ عین الله جهانی، معاون اجتماعی و فرهنگی پلیس راهور ناجا، خودروهای گذر موقت به خاطر پلاک خودشان با قیمت پایین به فروش می‌رسند و خریداران فکر می‌کنند که یک خودروی لوکس با قیمت پایین خریده‌اند.

خودرو گذر موقت شماره گذاری نمی‌شود

خودرو گذر موقت

وی در ادامه خاطرنشان کرده که این خودروها به هیچ‌وجه پلاک نخواهند شد و این افراد سودجو سر مشتریان را کلاه می‌گذارند. از طرف دیگر سرهنگ جهانی می‌گوید تنها کسانی حق دارند پشت فرمان این خودروها بنشینند که مجوز دارند و دیگر افرادی که خودرو را خریداری می‌کنند، حق چنین کاری ندارند. وی در ادامه می‌افزاید:

علاوه بر این که واردکننده خودروی گذرموقت هرگز اجازه واگذاری آن به غیر را ندارد، مدت تردد این خودروها در داخل کشور محدود است و بعد از مهلت تردد باید از کشور خارج شوند.

به گفته سرهنگ عین الله جهانی، خرید و فروش خودروهایی که پلاک گذر موقت دارند از هر کسی ممنوع است و با قانون مغایرت دارد. وی همچنین از مردم خواست تا گول تبلیغات فضای مجازی را نخورند و آگاه باشند که خودروهای گذر موقت به هیچ وجه پلاک و شماره گذاری نمی‌شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*