مدیران خودرو

مدیران خودرو بزرگترین خودروساز بخش خصوصی کشور شد

مدیران خودرو به عنوان عرضه‌کننده محصولات چری و ام وی ام به بازار ایران با عملکردی بهتر نسبت به رقبا توانست لقب بزرگترین خودروساز بخش خصوصی کشور در سال ۱۴۰۰ را از آن خود کند.

دفتر صنایع حمل و نقل وزارت صمت به تازگی گزارش‌های جدیدی از سال ۱۴۰۰ را منتشر کرد که طبق آن مدیران خودرو با عملکردی بهتر نسبت به رقبا توانست جایگاه بزرگترین خودروساز بخش خصوصی ایران را به خود اختصاص دهد. در گزارش منتشر شده پس از این خودروساز، نام شرکت‌های کرمان موتور، بهمن موتور و فردا موتورز به چشم می‌خورد.

نگاهی به عملکرد مدیران خودرو در سال ۱۴۰۰

بر اساس گزارشی که منتشر شده، مدیران خودرو در سال ۱۴۰۰ موفق شد حدود 38 هزار و 283 دستگاه خودرو را مونتاژ کند که نسبت به سال ۱۳۹۹ از رشد تولید 8.6 درصدی حکایت دارد. به ترتیب خودروهای ام وی ام ایکس 22، تیگو 7 و ام وی ام ایکس 33 به عنوان پرتیراژترین محصولات این خودروساز خصوصی طی سال قبل محسوب می‌شوند.

مدیران خودرو

گفتنی است شرکت مدیران خودرو در سال ۱۴۰۰ برند جدیدی را با نام فونیکس راه‌اندازی کرد تا محصولات خانواده فونیکس تیگو 8 شامل تیگو 8 پرو و تیگو 8 کلاسیک را به بازار عرضه کند. در همین راستا این خودروساز موفق شد در سال قبل حدود ۱ هزار و 747 دستگاه تیگو 8 را مونتاژ کند که قسمت زیادی از آن در سال ۱۴۰۱ روانه بازار خواهد شد.

مدیران خودرو

همچنین خودروهایی چون ام وی ام ایکس 55 و ام وی ام ۳۱۵ هر کدام با تعداد مونتاژ 250 دستگاه به عنوان کم‌تیراژترین محصولات این خودروساز بخش خصوصی در سال ۱۴۰۰ محسوب می‌شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*