دنا پلاس اتوماتیک

دنا پلاس اتوماتیک با آپشن های جدید در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب معرفی شد

دنا پلاس اتوماتیک با آپشن های جدید در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب معرفی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات تیپ جدید دنا پلاس آشنا می‌شویم.

گروه صنعتی ایران خودرو در نمایشگاه خودرو تهران ۱۴۰۱ از دنا پلاس توربو اتوماتیک تیپ L3 پرده‌برداری کرد. دنا پلاس اتوماتیک که با رنگ خاکستری در این نمایشگاه به معرض نمایش درآمده از لحاظ ظاهری با تیپ قبلی تفاوتی ندارد، اما ایران خودرو با اضافه کردن چند آپشن جدید قصد دارد این خودرو را به عنوان تیپ جدید دنا پلاس اتومات به بازار عرضه کند.

تغییرات تیپ جدید دنا پلاس اتوماتیک نسبت به قبل

دنا پلاس اتوماتیک

دنا پلاس تیپ L3 در بخش امکانات ایمنی و رفاهی نسبت به قبل ارتقا پیدا کرده و اکنون از سیستم پایش فشار باد تایرها، سیستم ورود و استارت بدون کلید به همراه سنسور نور و باران بهره می‌برد. علاوه بر این، طراحان سیستم مالتی مدیای این خودرو را نیز تغییر داده‌اند.

دنا پلاس اتوماتیک

استفاده از شیشه‌های دودی عقب در تیپ L3 به عنوان تنها تغییر ظاهری این نسخه نسبت به مدل‌های قبلی محسوب می‌شود. همچنین طراحان ایران خودرو دکمه استارت/استاپ این محصول را نیز در پنل مرکزی داشبورد و مقابل دسته دنده نصب کردند.

امکانات

دنا پلاس اتوماتیک

این سدان محبوب ایران خودرو در بخش امکانات رفاهی و ایمنی به شکل استاندارد از سیستم مالتی مدیا، تنظیم برقی صندلی جلو، دوبین و سنسور دنده عقب، آینه‌های کناری تاشو برقی، سیستم رمز EBD، سیستم ترمز ضد قفل، سیستم تهویه اتوماتیک، کلیدهای کنترلی روی فرمان، کامپیوتر سفری، کروز کنترل، چهار کیسه هوا و سانروف بهره می‌برد.

مشخصات فنی

دنا پلاس اتوماتیک

دنا پلاس اتوماتیک در تیپ جدید از موتور EF7 TC با حجم ۱۶۴۵ سی سی بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۱۵۰ اسب بخار و گشتاور ۲۱۵ نیوتن‌متر را به تولید برساند. یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک DAE نیز قدرت تولیدی از این پیشرانه را به چرخ‌ها منتقل می‌کند. ظرفیت باک این خودرو 60 لیتر بوده و به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف سوخت ترکیبی ۸.۱۲ لیتر را به همراه دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. برای پیکان هم اینجوری بود سپر جوشن گرون تر از سپر استیل بود هنوز هم همون سناریو هست