روابط عمومی سرآمد دیجیتال

ایرانسل عنوان روابط عمومی سرآمد دیجیتال ایران را از آن خود کرد

اپراتور ایرانسل با کسب بالاترین امتیازها توانست دو نشان ویژه ستاره ملی روابط عمومی سرآمد دیجیتال و ستاره طلایی روابط عمومی را از آن خود کند.

مراسم پایانی نهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران و آیین نکوداشت روز ملی روابط عمومی عصر روز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ همزمان با روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی و روز ملی روابط عمومی در سالن اصلی (خواجه نصیر) مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد. در این مراسم، شمسایی (مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) و نیز تعدادی از فعالان ارتباطی ایرانی و بین‌المللی از جمله پروفسور باقر ساروخانی (پدر علم جامعه‌شناسی ارتباطات ایران) حضور داشتند.

عنوان روابط عمومی سرآمد دیجیتال ایران به ایرانسل رسید

اپراتور ایرانسل با توجه به رای هیئت داوران و کسب بالاترین امتیاز از ارزیابی‌های تخصصی موفق شد به دلیل انجام اقدامات موثر در حوزه کمک به ایجاد زیست بوم اقتصاد و فعالیت‌های موثر و پیشتازانه در حوزه ارتباطات دیجیتال عنوان روابط عمومی سرآمد دیجیتال را از آن خود کند.

پروفسور باقر ساروخانی، پدر علم جامعه‌شناسی ارتباطات ایران در این مراسم به سیر تحول روابط عمومی در سازمان‌ها اشاره کرد و گفت در مرحله‌ای قرار داریم که روابط عمومی دانش بنیان و علمی باید بنا شود. وی افزود به مرور زمان بسیاری از سازمان‌ها به دلیل عدم خلاقیت، پویایی و بیگانگی با زمانه خود با شکست مواجه شدند. در واقع روابط عمومی وظیفه دارد سازمان را با زمانه و دنیای حال متصل کند.

همچنین در این مراسم پیام خانم تسوکو سوقی هارا، رئیس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (IPRA) خوانده شد. وی در این پیام روز روابط عمومی را به دست‌اندرکاران روابط عمومی ایران تبریک گفت و تاکید کرد روابط عمومی‌هایی که در مسیر سرآمدی در حال حرکت هستند، سعی دارند از مدل‌های دانش بنیان در روابط عمومی و از تکنولوژی مدرن در ارتباطات استفاده کنند.

ایرانسل

روابط عمومی ایرانسل در این مراسم با دریافت بالاترین امتیازها در ارزیابی‌ها توانست دو لوح تقدیر و دو نشان ویژه ستاره ملی روابط عمومی سرآمد دیجیتال و ستاره طلایی روابط عمومی را دریافت کند. این دو نشان ویژه و دو لوح تقدیر در این مراسم به دکتر سعید عسکری، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات سازمانی ایرانسل اعطا شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*