سرعت اینترنت موبایل

سرعت اینترنت موبایل در ایران یک پله صعود کرد

سرعت اینترنت موبایل در ایران نسبت به ماه قبل یک پله صعود کرد. در ادامه آخرین وضعیت اینترنت تلفن همراه و ثابت را در جهان و ایران بررسی خواهیم کرد.

جدیدترین گزارش وب‌سایت اسپیدتست تا ماه آوریل سال 2022 میلادی نشان می‌دهد متوسط جهانی سرعت دانلود اینترنت موبایل به 30.75 مگابیت بر ثانیه و متوسط جهانی سرعت آپلود اینترنت موبایل نیز به 8.78 مگابیت بر ثانیه رسیده است.

سرعت اینترنت موبایل

در این گزارش متوسط جهانی سرعت دانلود اینترنت ثابت نیز 63.46 مگابیت بر ثانیه و متوسط جهانی سرعت آپلود 27.06 مگابیت بر ثانیه اعلام شده است. مقایسه گزارش وضعیت اینترنت ماه آوریل با ماه قبل نشان می‌دهد، متوسط جهانی سرعت دانلود اینترنت موبایل و ثابت جهان اندکی افزایش پیدا کرده است.

کشورهای دارنده سریع ترین اینترنت موبایل در جهان

سرعت اینترنت موبایل

کشور امارت با سرعت ۱۳۴.۴۸ مگابیت بر ثانیه، قطر با سرعت ۱۲۹.۳۶ مگابیت بر ثانیه، نروژ با سرعت ۱۱۶.۱۷ مگابیت بر ثانیه، کره جنوبی با سرعت ۱۱۱.۹۴ مگابیت بر ثانیه و عربستان با سرعت ۱۰۵.۴۲ مگابیت بر ثانیه توانستند رتبه یک تا پنج لیست سریع‌ترین اینترنت موبایل در جهان را به خود اختصاص دهند.

کشورهای دارنده سریع ترین اینترنت ثابت در جهان

سرعت اینترنت موبایل

کشور سنگاپور با سرعت ۲۰۷.۶۱ مگابیت بر ثانیه، شیلی با سرعت ۲۰۰.۰۱ مگابیت بر ثانیه، تایلند با سرعت ۱۸۹.۶۴ مگابیت بر ثانیه، هنگ‌کنگ با سرعت ۱۸۱.۷۰ مگابیت بر ثانیه و دانمارک با سرعت ۱۶۶.۱۱ مگابیت بر ثانیه نیز موفق شدند رتبه یک تا پنج لیست سریع‌ترین اینترنت پهن باند ثابت در جهان را از آن خود کنند.

صعود یک پله‌ای سرعت اینترنت موبایل ایران

سرعت اینترنت موبایل

گزارش جدید وب‌سایت اسپیدتست مربوط به ماه آوریل 2022 نشان می‌دهد متوسط سرعت دانلود اینترنت موبایل ایران به 24.95 مگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت آپلود موبایل در ایران نیز به 9.59 مگابیت بر ثانیه رسیده است.

سرعت اینترنت موبایل

اینترنت تلفن همراه ایران در ماه آوریل توانست از میان ۱۴۲ کشور جهان با یک پله صعود در رتبه 73 قرار بگیرد. علاوه بر این، اینترنت موبایل ایران هم‌اکنون از کشورهای ارمنستان، لائوس و تونس سریع‌تر بوده و از مکزیک، ترینیداد و توباگو و بوسنی و هرزگوین کندتر است.

همچنین در این گزارش، متوسط سرعت اینترنت ثابت ایران ۱۰.۲۳ مگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت آپلود آن نیز ۱.۵۹ مگابیت بر ثانیه اعلام شده است.

سرعت اینترنت موبایل

مقایسه آمار ماه آوریل با ماه مارس سال 2022 میلادی نشان می‌دهد، اینترنت ثابت ایران نیز نسبت به ماه قبل یک پله صعود داشته و توانسته از میان ۱۸۱ کشور در جایگاه ۱۴۴ قرار بگیرد. در واقع ایران هم‌اکنون در بخش اینترنت ثابت از کشورهای الجزایر، جزایر مارشال و لیبی سریع‌تر است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

 1. چند پله را خدا میداند ولیک سرعت ADSL انگار صعقود/ سه‌قورت کرده
  و السلام

 2. اصلاحیه

  سلام
  لطفاً با قبلی جاگزین کنید

  چند پله را خدا میداند ولیک سرعت ADSL انگار صعقود/ سقورت کرده
  و السلام

 3. چند پله را خدا میداند ولیک سرعتی که من می‌بینم انگار صعقود/ سقورت کرده
  و السلام