تویوتا تاکوما

تویوتا تاکوما و توندرا معرفی شدند؛ پیکاپ های غول پیکر ژاپنی

تویوتا تاکوما و توندرا مدل 2023 معرفی شدند. این پیکاپ های غول پیکر ژاپنی در بخش ظاهری نسبت به قبل ارتقا پیدا کردند. در ادامه با مشخصات محصولات جدید تویوتا آشنا می‌شویم.

شرکت ژاپنی تویوتا از مدل 2023 خودروهای تاکوما و توندرا پرده برداشت. این دو پیکاپ غول پیکر همانند سایر محصولات این خودروساز ژاپنی در بخش ظاهری و تجهیزات ارتقا کردند تا بتوانند بهتر از قبل با رقبای خود به رقابت بپردازند.

مشخصات تویوتا تاکوما و توندرا

تویوتا تاکوما

تویوتا توندرا ۲۰۲۳ فول سایز اکنون با پکیج SX جدید روانه بازار خواهد شد. این پکیج فقط برای تریم‌های SR5 توندرا تک و دو دیفرانسیل قابل سفارش بوده و مواردی چون تریم مشکی دستگیره درها، سپر عقب و نشان‌های روی بدنه به همراه رینگ‌های ۱۸ اینچی با طرح خاکستری تیره را به همراه دارد. همچنین طراحان برای کابین این نسخه نیز به جای تریم نقره‌ای از عناصر مشکی استفاده کردند.

تویوتا تاکوما

مشتریان می‌توانند تویوتا توندرا 2023 را با پنج تریم اصلی SR، SR5، لیمیتد، پلاتینیم و ۱۷۹۴ سفارش دهند. ضمن این که امکان سفارش مدل TRD Pro یا مدل جدید کپستون نیز وجود خواهد داشت. این پیکاپ غول پیکر از لحاظ فنی تغییر پیدا نکرده و همانند گذشته از موتور 6 سیلندر توئین توربو و 6 سیلندر توئین توربو هیبریدی روانه بازار خواهد شد.

تویوتا تاکوما

موتور هیبریدی از قدرت بیشتری بهره می‌برد و می‌تواند قدرتی برابر با 437 اسب بخار را به تولید برساند. یک گیربکس۱۰ سرعته اتوماتیک نیز به شکل استاندارد قدرت تولیدی از این دو پیشرانه را به چرخ‌ها منتقل خواهد کرد.

تویوتا تاکوما

همچنین مشتریان تویوتا تاکوما ۲۰۲۳ می‌توانند اکنون دو پکیج جدید را برای تریم SR5 سفارش دهند. این پیکاپ غول پیکر در تریم‌های SR، SR5، TRD اسپرت، TRD آفرود، لیمیتد و TRD Pro به فروش خواهد رسید. البته اکنون امکان سفارش تریم‌های سفارشی تریل ادیشن و نایت شید ادیشن نیز وجود خواهد داشت. پکیج SX این خودرو مواردی چون رینگ‌های تیره استاندارد و قوس چرخ‌های مشکی را به همراه دارد. طراحان از همین تریم تیره برای پیچ رنگ‌ها و آینه‌های جانبی نیز استفاده کردند.

تویوتا تاکوما

پکیج کروم به عنوان یکی دیگر از تغییرات ظاهری این خودرو محسوب می‌شود که باعث شده این خودرو لوکس‌تر از قبل به نظر برسد. پکیج کروم مواردی چون رینگ‌های ۱۸ اینچی کرومی و دستگیره‌های در و خروجی اگزوز با همین تریم را به همراه دارد.

تویوتا تاکوما

تویوتا تاکوما 2023 نیز با موتورهای 4 سیلندر 2.7 لیتری و 6 سیلندر 3.5 لیتری روانه بازار خواهد شد. گفتنی است مشتریان دو پکیج ظاهری جدید این خودرو را فقط برای مدل‌های قدرتمندتر 6 سیلندر می‌تواند سفارش دهند.

تویوتا تاکوما

این پیشرانه می‌تواند قدرتی برابر با 278 اسب بخار را به تولید برساند. یک گیربکس 6 سرعته اتوماتیک نیز وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌ها را بر عهده دارد. همچنین مشتریان می‌توانند برای این پیکاپ گیربکس 6 سرعته دستی را نیز سفارش دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*