نسخه برقی فیدلیتی

نسخه برقی فیدلیتی بهمن موتور به بازار ایران می‌آید

معاون مهندسی بهمن موتور در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران اعلام کرد نسخه برقی فیدلیتی به زودی به بازار ایران عرضه خواهد شد.

علی پورابراهیم، رئیس هیئت مدیره شرکت بهمن موتور در نمایشگاه خودرو تهران ۱۴۰۱ طی نشستی در مورد برنامه‌های توسعه‌ای این گروه خودروسازی عنوان کرد افزایش تولید در اولویت این گروه طی سال‌های قبل بود و هم‌اکنون ساخت بدنه و رنگ را به گونه‌ای طراحی کردیم تا میزان تولید سالانه این شرکت به 60 هزار خودرو برسد.

محمد ضرابیان، مدیرعامل بهمن موتور نیز در این نشست عنوان کرد خودروی اینرودز را برای کسب‌وکارهای خاص تولید کردیم و عرضه خودرو سدان رسپکت، شاسی بلندهای دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرستیژ طی سال ۱۴۰۱ نیز در دستور کار این گروه خودروسازی قرار گرفته است.

جزئیات عرضه نسخه برقی فیدلیتی 

پارسا نوری، معاون مهندسی بهمن موتور نیز در این نشست در مورد میزان بومی‌سازی محصولات در این شرکت عنوان کرد از ابتدای پروژه فیدلیتی به دنبال داخلی‌سازی قطعات این شاسی بلند بودیم و تا به امروز توانستیم حدود 25 درصد آن را داخلی‌سازی کنیم و بومی‌سازی آن با سرعت بالایی در حال انجام است. وی افزود علاوه بر فیدلیتی پرستیژ، نسخه برقی این خودرو نیز در دستور کار بهمن موتور قرار دارد و به زودی روانه بازار خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*